2297
2298
لطفا کاربریمو برگردون از سال 97 قطم دیگه ادم شدم 🤣

برو تماس با ما😂😂

اقا نی نی یار ۴۱ نداریم تگ نکنین کسی رسیدگی نمیکنه😂تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
بریدم از بس خواننده خاموش بودم تا الان 4 تا کاربری از دست دادم😅

اوه بحث سیاسی ک نکردی؟😬

اقا نی نی یار ۴۱ نداریم تگ نکنین کسی رسیدگی نمیکنه😂تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792
اوه بحث سیاسی ک نکردی؟😬

ن بابا میان میپیچن ب پرو پام منم جواب میدم. مثلا اخرین بار یکی همینجوری تگم کرد گفت چرا بچه میاری 😒 حالا صبح زودم بود اذیت شدم بعد پنج شش سال تازه خدا ی دختر بهم داده بود منم بهش گفتم ب تو چ دیگه اون یکی گفت من یکی تعلیق شدم

ن بابا میان میپیچن ب پرو پام منم جواب میدم. مثلا اخرین بار یکی همینجوری تگم کرد گفت چرا بچه میاری 😒 ...

نه بابا 😂

برمیگردونه دوباره 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
ن بابا میان میپیچن ب پرو پام منم جواب میدم. مثلا اخرین بار یکی همینجوری تگم کرد گفت چرا بچه میاری 😒 ...

بیکاری سر به سر آدمهای فضول میزاری 

الان شیفت نی نی یار ۳ هست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

برو تلگرام پیام بده

آب داغ روی سر و صورت آنها ریختم که تاول زد...با نوک چاقو به بدنشان می‌کشید، طوری که عضوی از بدن آنها نبود که خون‌آلود نباشد...اتو را داغ می‌کند به کمرش  می‌چسباند...میله‌ای سربی به دهان و فک او زد و دندان‌های او را شکست...آب جوش را روی او،  آرام ریخت که زجر بیشتری بکشد...آب داغ را روی دست‌های محسن ریخت که دست‌های محسن پف کرد و چروک شد و حالت پختگی پیدا کرد...و گوش طالب را برید. سپس چاقو را روی بینی او گذاشت و بینی طالب را برید...جواد با انبر مشغول کشیدن دندان‌های او بود. از دهان طالب خون زیادی می‌ریخت و دهانش بوی بسیار بدی گرفته بود...او رفت و گاز پیک‌نیکی و سیخ آورد. او دوبار سیخ را سرخ کرد و به ران طالب زد و بار سوم سیخ را به نقطه حساس بدن طالب از روی شلوار چسباند که ناگهان تمام پیکر این نوجوان دچار شوک شد.📣 این متن ، داستان نیست. شکنجه های منافقین کوردل هست که سه تن از ایرانی ها را به شهادت رساندند.شهیدان👈طالب طاهری۱۶ساله ومحسن میرجلیلی۲۵ساله شاهرخ طهماسبی ۲۸ ساله ❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است
3 بر نمیگردونه پنج معمولا بر میگردونه کاربری رو

بعد ساعت ۳ تاپیک بزن پس

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم