2733
2734
۲۲ سالته ینی از ۱۱ سالگی باهاش،بودی😑

اره عزیزم 

اره گلم 

کجاش برات نا مفهوم هست ؟؟؟

اره می‌دونم شما ۱۱سالت بود با عروسک هات بازی میکردم و.....

ولی به من به خاطر شرایط خانوادگی ام این چیز ها رو درک میکردم میدیدم و یاد گرفتم به همین اسونی 🙄

چقدر سخت 🥲😓 من از تنهایی می ترسم 

ترس هم داره

هفته اول انگار ته یه چاهی بودم و صدام به کسی نمیرسید...توی وجودم خالی بود

الان که ازدواج کردم یاد اون موقع و حالم میفتم گریه ام میگیره

ولی مجبور بودم...انتخاب اشتباهی بود و کسی مدام تو سرم میگفت باهاش خوشبخت نمیشی

دندونی که پوسیده رو یه بار بکش و خودتو برای رنج بعدش هم آماده کن

کم کم دوباره دلت پر نور میشه ولی زمان میبره

که جهان رنج بزرگیست...نگارا تو بخند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنووونممم ولی از یه نفر خوشم میاد برام دعا کن بتونم با اون خوشبخت شم 🙂😂

فعلا درستو بخون انشاءالله ب وقتش باهاش خوشبخت میشی 😂♥️

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
عزیزم اول شما برو پیش مشاور ببین شاید خودت مشکل داری اگه رابطه منظورت شوهر یا نامزدت هست من یک مشاو ...

افسردگی دارم 

کمالگرایی دارم 

افکار منفی به شدت دارم 

اضطراب اجتماعی هم دارم 😊

الان هم دارم دارو مصرف میکنم

2728
اره دقیقا مث من:) کاش هیچوفت باهاشون حرف نمیزدیم

واقعا کاش هیشوقت نمیدیدمش باورت میشه ما راهمون هم از هم دوره؟من تو شهرشون دانشجو بودم سال اخر باهاش رفتم تو رابطه بگو اخه دختر مرض داری ۳سال گذشت با کسی نبودی این چی بود سال اخر 

تو چن ساله باهاشی؟

2740
چرا میشه جنگید ... ولی راه سختی پیش راه مون هست 😓

اگ میدونی واقعا عاشقشی و اینکه این مهمه و اینکه ارزش داره اون پسره ک واسش بجنگی و اونم پا ب پات میجنگه و بدون اون نمیتونی ادامه بده 

ولی اگ میبینی اون مناسب نیست یا اینکه نمیتونی بجنگی و...تمومش کن

امیدوارم هر چی خیرته پیش بیاد

خب همین دیگ عذاب وجدان نگیر چون ک اون موقع معیار هات مشخص نبوده  شما تازه وارد دوره ای میشین ...

خوب اونم‌ تو بچگی عاشق شده اون ۱۵بوده من ۱۱ 

چطور اون هنوز روی انتخابش هست ولی من نظرم عوض شده و دیگه نمیخوامش

واقعا کاش هیشوقت نمیدیدمش باورت میشه ما راهمون هم از هم دوره؟من تو شهرشون دانشجو بودم سال اخر باهاش ...

من از یه رابطه عمیق اومدم بیرون تا حالا نتونستم کسیو مث اون دوس داشته باشم خیلی سختی کشیدم فراموشش کنم خیلی ضربه خوردم

ولی بعد اون

یکی دیگه اومد تو زندگیم چن ماهه

خیلی خاص بود ارامشی که بهم میداد رو از کسی نگرفته بودم تاحالا

یجور عجیب پشتم بود

مشکلمون همین بلاتکلیفیه چن روزه پیم نداده

یجوریه حس میکنم چن سالا میشناسمش

نمیدونم ته رابطه چی میشه ولی اینو میدونم که به هم نمیرسیم😔

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
2706