2737
2734
قضاوت نمیکنم ولی وقتی میگی دیگه دوسش ندارم یعنی از یکی دیگه خوشت اومده . بشین با خودت سبک سنگین کن و ...

من ۲۲سال سنم هست 

حاضرم قسم بخورم جز این شخص هیچ پسر دیگه ای تو زندگیم نبوده و نیست 

و توی اجتماع هم جوری رفتار میکنم که هیچ پسری جرات نمیکنه بیاد نزدیک بهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوایل که اره دیگه بالاخره نگرانن ولی بعد یه مدت عادی میشه انقد خوشم میاد از این دخترایی که وایمیسن ...

تو خودت مجردی چندسالته عزیزم

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731
تکراری نشده  اذیتم نکرده ... خیلی دوستم دارم اتفاقا  ولی برای بودن باهاش تاوان سنگینی د ...

میشع یکم واضح تر بگی که چیا رو باید تحمل کنی

چه تاوانی؟؟

ببخشا ادم کنجکاو میشه

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
2740
من کوچولووو ام ۱۴ سالمه🙂😐😂

ایجانم انشاءالله خوشبخت بشی گل😘

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
۲۷ و  ۲۲

خب همین دیگ

عذاب وجدان نگیر چون ک اون موقع معیار هات مشخص نبوده 

شما تازه وارد دوره ای میشین ک معیار هاتون ثابت بشه معلومه رابطه اون موقع مصمم نیست واسه الان

اون موقع ن عاشقش بودی حتی اگر بودی هم ک احتمال نمیدم چون تو سن کم فقط وابستگی پیش میاد حتی اگ بودی هم معیار واسه عاشق بودن هنوز پخته نبوده 

الان جدایی بهتره اگ میدونی ب صلاحته

چرا ازدواج نکردین منظورتون از جنگیدن چیه؟ برای چی جنگیدین؟

چون سن من خیلی کم بود ...

اینکه چرت و پرت های اطرافیان رو تحمل کردم سکوت کردم 

خودمو محدود کردم 

بهترین سال های زندگیم از هر چی تفریح و‌ خوش حالی و خوش گذرونی ازش زدم به خاطرش

خیلی سخته با یکی باشی اما بدونی به هم نمیرسید💔

خیلی سخت واقعا انگار قلبم کنده میشه وقتی فک‌میکنم یه روزی ازدواج‌میکنه و هیچی هم جاشو تو قلبم پر نمیکنه 

نمیدونم چیکا کنم مثلا یک هفته خبری از هم نمیگیریم ولی باز پیام‌میده و نمیتونم جواب ندم چون دلم میره براش 

خیلی سخت واقعا انگار قلبم کنده میشه وقتی فک‌میکنم یه روزی ازدواج‌میکنه و هیچی هم جاشو تو قلبم پر نمی ...

اره دقیقا مث من:)

کاش هیچوفت باهاشون حرف نمیزدیم

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
2706