2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چطوری ۱۱ سال تحمل میکنین ۴ ساله دارمش جونم ب لبم رسیده 😂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

شما رسما باهم زندگی کردین  معلومه ک سخته

خدا کمک کنه بهت

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
2714

خیلی سخته ولی اگه بهتر از اون طرف گیرت بیاد شاید به زودی فراموشش کنی

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
سلام دلیل کاتت چیه؟ 

خودمم نمی‌دونم 

ولی اینو فهمیدم که دیگه دوسش ندارم 😓

عاشقش بودم جونمم براش میدادم اما الان دیگه دوسش ندارم از چشاش خجالت میکشم که دیگه دوسش ندارم 

2706