2752
2734
خودمم نمی‌دونم  ولی اینو فهمیدم که دیگه دوسش ندارم 😓 عاشقش بودم جونمم براش میدادم اما الان د ...

من رابطه دوساله رو بهم زدم  

۷ ساله عذاب وجدان دارم 

اگ سر مسئله الکیه  نکن 

بعدنا مینیبی چ‌ اشتباهی کردی

شرایط زندگی  عفت کلام برام نذاشته   
اخی گناه داره اگ کاری نکرده نرو دلت براش تنـگ میشه بعدا و خودتو سرزنش میکنی

دیگه نای جنگیدن ندارم خواهری....

عشقمون زبان زد خانواده هاست 

اما 

من دیگه کم آوردم ....

هر مشاوره ای که میرم اوضاع رو‌ براش میگم 

میگن ازدواج نکن 

این زندگی رو هواست 

هیچکس بهم امیدواری نمی‌ده که پایان این رابطه خوشه 

دوسش داشتم عاشقش بودم جونم رو براش میدادم نمیدونم چی شد  یهو بهش سرد شدم در حدی که از بوش حالت ...

میفهممت 

نمیشه بهم برسید؟؟

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙

وقتی خودت این تصمیمو گرفتی که دوسش نداری حتما دوسش نداری دیگه چون دوسش داشتی هیچوقت به نبودنش فک نمیکردی فک نکنم زیاد اذیت بشی

ولی برا اون خیلی خیلی سخت میشه

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
2731
هنوز تو رابطه ای باهاش؟ برای ازدواج باهم هستید ؟

تو رابطه که هستیم‌ اما جفتمون میدونیم نمیشه ازدواج کنیم وای نمیتونیمم دل بکنیم همون چن‌ روز‌که بهم گف داره ازدواج‌میکنه قشنگ مردم من تو تاپیکامم هس اونم چن کیلو لاغر شده بود وقتی پیام داد جور نشده و روز بعدش زنگ‌ زد حتی خوشحالی اینکه نشده از صداش مشخص بود هی هم میگف خیلی خوشحالم دوباره صداتو میشنوم😂اما خودمم موندم چطور دل بکنم وقتی میدونم نمیشه

دیگه دوسش ندارم

اینجوری که خیلی راحت میتوتی فراموشش کنی 

🐣ی افسانه هست که میـگه:شاید عشق همون حسیـه که قـ♥لبهاتونو با هم عوض میکنید، بیقرار میشین برای همینه که بدون هم حس بدی دارین چون بدن میخواد قـ❤لب اصلیش کنارش باشه...به نظرم این قشنگترین تعریفِ عشقه🐣دوسـℒℴνℯـت دارمـــــ🐣دوریم از هم ولی من چطوری میفهمم تو دلت چی میگذره انگار ی طناب از قـ❤لبت به قـ❤لبم وصله...دوسش دارم میدونی چرا؟ چون وقتی ناراحتش میکنم،خودم بیشتر ناراحت میشم،وقتی ازش دور میشم خودم بیشتر احساس تنهایی میکنم.وقتی دلتنگشم دنیای خودم تاریکتر میشه نمیدونم چجوری امد وسط زندگیم،اما شد،تموم وجودِ من❤🐣 دوست داشتن اینکه وقتی میدونه رو چیزی حساسی یا از کاری بدت میاد حواسش هست که ناراحتت نکنه...🐣goftino.com/c/EcZL9x                                                                                                                                  
چراااا؟ تکراری شده یا ازبس اذیتت کرده.. اگه اذیته کات کن بفکرروزهای بدی ک بهت داده باش

تکراری نشده 

اذیتم نکرده ...

خیلی دوستم دارم اتفاقا 

ولی برای بودن باهاش تاوان سنگینی دادم ...

و اگر قراره باشه باهاش بمونم بازم‌ باید بجنگم که دیگه جونی ندارم 🥲

چقد خوببببب خوشبخت بشید❤️ بعد اینکه خانوادت مشکلی نداشتن؟

همچنین 😍 چرا اوایل خیلی ولی الان دیگه کنار اومدن 😂💜

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
اگ دوسش نداری اره از پسش برمیای چون فقط ی وابستگیه  اونم ۸ ساله! خیلیی سخته ولی اره از پسش بر ...

من ظلم بهش نمیکنم ...

من برای بودن باهاش خفت و خواری زیادی رو تحمل کردم ...

دیگه طاقتم سر آمده ...

وگرنه وسط راه تنهاش نداشتم که

تو رابطه که هستیم‌ اما جفتمون میدونیم نمیشه ازدواج کنیم وای نمیتونیمم دل بکنیم همون چن‌ روز‌که بهم گ ...

خیلی سخته با یکی باشی اما بدونی به هم نمیرسید💔

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
همچنین 😍 چرا اوایل خیلی ولی الان دیگه کنار اومدن 😂💜

اوایل که اره دیگه بالاخره نگرانن ولی بعد یه مدت عادی میشه

انقد خوشم میاد از این دخترایی که وایمیسن تو روی خانواده بخاطر کسی که دوسش دارن،واقعا شیر دخترن😂

من ظلم بهش نمیکنم ... من برای بودن باهاش خفت و خواری زیادی رو تحمل کردم ... دیگه طاقتم سر آمده ... ...

خب اگ میبینی اون کاسه داشتنت تلاشی نمیکنه و این وسط فقط ت داری تلف میشی بکش کنار هرچند سخت ولی خودتو دوست داشته باش

2706