2737
2734
عنوان

از دست کاراش زدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 136 پست
الهی عزیزم بخدا منم همینم همیشه سرش با اطرافیان دعوا دارم 😢هی دعواش میکنن که بشین نکن دست نزن جیغ ن ...

من هیچ وقت سر جیش دعواش نکردم .. امروز چون پیش از حد اذیتم کردم یهو حرصمو سرش خالی کردم با اینکه خیلی پشیمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هر بار میگم صبور تر باشم ولی نمیدونم یهو چم میشه کارای خونه خسته ترم میکنه . منم باید یه مادر خو ...

اره غذای مورد نیاز بچه بیشتر از خوراکی تفریح وشاد بودنشه.منکه جدیدا میشینم نگاهش میکنم میبینم داره باوسایل مثلا طی بازی میکنه اوایل میگفتم دست نزن اما الان دیدم خب چه اشکال داره بذارم خوش باشه اون باهاش خیالات و رویاها داره و ذوق داره از بازی کردن باهاش بعد منم تازه از پوشک گرفتمش ۲ سال و ۱۰ روزش بود شروع کردم.الان ساعتها منو به بهونه جیش و پی پی پیبره تو حیاط کارشو که انجام میده یا نمیده الکی گفته بعد میره مشغول بازی میشه منم دورادور هرچند کلافم اما حواسم بهش هست که بلایی سرش نیاد.یکی دوبار خورد زمین ترسید بهش گفتم اشکال نداره آخی درد میکنه؟دیدی دویدی خوردی زمین دیگه آروم بازی کن مواظب خودتم باش و بوسیدمش.که غم زمین خوردنش یادش بره ولی یادهم بگیره حرفمو گوش کنه.خلاصه که اصل کلام اینه وقتی ناراحته باهاش همدردی کنی و یه جوری از دلش دربیاری وقتی زمین خورد یا چیزی شکوند مطمعن باش از درون آشفته شده از کارش پس تو آرامش خاطرش باش.من خورمو جای اون میذارم بعد اینجور عمل میکنم.الانم خب گاهی پیش میاد جیش هم میکنه ولی خب طول میکشه دیگه تا یاد بگیره.تو رو خدا عزیزم هواشو داشته باش بذار آدم شادی ازش بسازی اینجوری اون خودش همه دنیاشو میتونه بسازه.راستی بذار وقتی که داره برای انحام کاری تلاش میکنه تو غیر مستقیم حواست بهش باشه ولی سعی کن کمکش نکنی تا خودش از آزمون خطاهاش درس بگیره.من چندوقت پیش دخترم میخواست از تاب بازیش بالا بره ارتفاعش کمه و اینکه از این مدلاست که پایه نگهدارنده هم داره و نمیفته.خب گفت مامان تاب.من نگاه نکردم توجه نکردم چندبار دیدم خودش تلاش کرد و نشست.دفعه ها بعد حتی خودش دیگه پاشو نگه میداره و میره عقب خودشو تاب میده.همه اینارو که گفتم من از مطالعه به دست میارم بهتره روانشناسی کودک رو دنبال کنی و بهش عمل کنی.موفق باشی ان شاءالله

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
2731
يه كم فكر كنيد يعني هست مادري كه تا حالا عصبي نشده باشه وبچه شو نزده باشه 😑🤔محاله محاااااااااااااا ...

همه همین انتظار رو دارن 

چون من بچه خواستم باید در مقابل هر اشتباهش ساکت باشم صدام در نیان فقط و فقط تحمل کنم و وظیفمو انجام بدم چون خودم بچه میخواستم !!! مگه ما رباتیم ؟؟

یعنی میگم عذاب وجدان نداشته باش  بنظرم گاهی زدن بچه لازمع. اونم بچه های شیطون و لجبااااز

من شوهرم ایییینقد فضول بود تو بچگی چشم درمیاورد مادرشوهرم پدرشوهرم کلی کتکش میزدن..بخدا الان اینقد عاقله بهترین پست و مقام رو تو کارش داره..پدر شوهرم میگه باورم نمیشه اینقد عاقل و باشعور شد.خخخخ..

یه بار زدمش شدم کودک آزار ؟؟

آره دیگه کودک آزاری که شاخ و دم نداره

آخه عزیز من تو میدونی چه بلایی سر روانش میاد؟هزار هزار تا گونی برنج و تمیزی خونه فدای سرش

بچته ها

چرا ناراحت میشی بهت میگم؟امشبو تا صبح نخواب.گریه کن

عذاب وجدان بگیر

ولی توروخدا از فردا صبح یه مادر دیگه بشو.حتی حق نداری یکم تند حرف بزنی

2740
عصبانی شدن فقط با کتک تخلیه میشه؟! همه مادرا باید فرزندشونو بزنن چون عصبانین ؟! خب یه کلام بگین مردم ...

نه ولي انگار خودت مادرنيستي صدات ازجاي گرم بلند ميشه ادم بعضي وقتا تا مرز خود كشي ميره ازدست بچه گريه كن ونق نقو وشلوغ  وخرابكار وجيغ جيغو پس اينقدر الكي قضاوت نكيد 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
اتفاقا خیلی شیطونه در حدی که بردمش تست بیش فعالی.خودمم درمانده و خسته ام و تنها تحت هیچ شرایطی دادز ...

اگه من خودمو توجیه میکردم نمیومدم اینجا تایپیک میزدم !! با لبخند و خوشحال میخوابیدم و تا الان بیدار نمیموندم !!!

اخر تایپیکم گفتم از کارم گریم گرفت ! گفتم پشیمونم و الانم پیش پسرم خوابیدم !!

نه ولي انگار خودت مادرنيستي صدات ازجاي گرم بلند ميشه ادم بعضي وقتا تا مرز خود كشي ميره ازدست بچه گري ...

فقط شماها که خودتونو راحت میکنید و بچه ی بدبختو میترسونید و میزنید مادرید

ما از پشت کوه اومدیم

من شوهرم ایییینقد فضول بود تو بچگی چشم درمیاورد مادرشوهرم پدرشوهرم کلی کتکش میزدن..بخدا الان اینقد ع ...

شوهر منم دقيقا همين بود باباش با شلنگ ومادرش هم قاشق داغش ميكرده الان هم عاقل وللشعور هم جونش رو ميده براشون 😑

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
اگه من خودمو توجیه میکردم نمیومدم اینجا تایپیک میزدم !! با لبخند و خوشحال میخوابیدم و تا الان بیدار ...

منم وقتی میبینم چه معصومانه خوابیده دلم میسوزه اگه بهش تندی کرده باشم.یه کم سرمایه گذاشتن برا بچه رو در شاد بودنش و تربیت درستش ببینید نه در ارث و مال و کلاس و باشگاه.بچه اول باید بتونه حس مفید بودن کنه بعد پیگیر هدف بشه

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
2706