2733
2739
مال من تقاص داد وقتی رفت زن گرفت با وجودی که می دونست با احساس من بازی کرده و من توی مرحله انکارم حت ...

الهی ماله منم تاوانشو بده 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا نکنه  مردا موجودای نامردین  بعد تو همین سایت دخترا له له میزنن واسه شوهر کردن

همون کاش بدونن چقدر کثیفن هیچوقت ب فکر ازدواج نباشن 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2742
2740

من فکر کنم اون موقع خودمو تو کار غرق کنم 

ازم برمیاد

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
جدی یعنی منم اینجور میشم  من تموم حسارو باهاش تجربه کردم اولین پسری بود ک باهاش بودم😔

تو مثل منی هستی برو تاپیک من رو بخون تاپیک پسریکه عاشق نیس دوست پسرم بعد از ۸ سال رف ازدواج کرد خدا رو شاکرم الان که باهاش ازدواج نکردم  طلاق هم گرفتن سال پیش گلم

خداکنه خیر نبینن خودشو مادرش قلبمو خورد کردن هرچی حرف بود بهم زدن فقط سکوت کردم صدا خورد شدن قلبمو ب ...

مگه خواستگاریت اومده بودن؟من تجربه دارم اگه نیومده باشن بدون خود آشغال نخواسته تورو زخم زبان نیس تجربه دارم میگم

صد بار به همتون گفتم هیچ کی‌گوش نمیده و باورش نمیشه 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ عاقا ، آیه ی 27 سوره ابراهیم ، به ...

خب این آیه رو چیکار کنیم ؟

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2706