2733
2734

میدونم که اولینش بودم پس هیچوقت نمیتونه فراموشم کنه 

زنش هم اسم منع ، هربار صداش کنه منو میاد تو ذهنش 

و اینکه مامان جونش دختره رو زیر نظر داشته ، نه خودش

با اینا آروم میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال من تقاص داد وقتی رفت زن گرفت با وجودی که می دونست با احساس من بازی کرده و من توی مرحله انکارم حتی بهم کمک نکرد از این مرحله بیام بیرون که خودم راضی بشم با پای خودم برم

تا خبر آوردند برام زنش که این قدر عاشقش هست به بیماری لاعلاجی دچار شده 

زنه هم می دونست عشق منه و باهاش ازدواج کرد پس زنه بس تقصیر نبود 

البته تقاص های دیگه هم داد ولی خودم هیچ وقت راضی به زجر کشیدنش نبودم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
مثل منی اخ مثل من:) تازه طرف من ٫منو کامل یادش رفته قلبم درد میکنه  اخه چجوری میتونی تا ...

خیلی بده دارم هرثانیه زجر میکشم 

حرومزاده ها حتی لباسایی ک براش گرفتم میپوشه بااون میره چجور میتونه اصن من سگم باشم چجور میتونه 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
همیشه برا کسی ارزش قایل بشید که اونم برا شما ارزش قایل بشه اصلن اینقدر قوی باش که هیچ به اون ادم وکا ...

خیلی سخته دارم نابود میشم از نامردیه ادما 

2740
اون ولم نکرد  من ولش کردم  خیانت کرد ولی بالافاصله رفت زن گرفت سه سال گذشته  هنوز ...

الهی بمیرم برای دل دخترامون ک اینجور قلبشون میشکنه😔

بوی سیگار بهمنش رادوست دارم بوی بد پیراهنش را دوست دارم گفتنددیوانه ندیدی زن گرفته؟ دیوانه ام حتی ...

اخ قربون دلت برم چقدر سخته کاش فقد خودم این درد رو میکشیدم الهی من اخرینش باشم دل هیشکی نشکنه

میدونم که اولینش بودم پس هیچوقت نمیتونه فراموشم کنه  زنش هم اسم منع ، هربار صداش کنه منو میاد ...

قربونت برم اونا حرومزاده تر از این حرفان منم اولینش بودم 

دوروز بعدش رفت زن گرفت لباسایی ک خریدم رو میپوشه عین خیالشم نیس با اون میره

الهی بمیرم برای دل دخترامون ک اینجور قلبشون میشکنه😔

خدا نکنه 

مردا موجودای نامردین 

بعد تو همین سایت دخترا له له میزنن واسه شوهر کردن 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
اخ قربون دلت برم چقدر سخته کاش فقد خودم این درد رو میکشیدم الهی من اخرینش باشم دل هیشکی نشکنه

عزیزم من خداروشکر چنین سختی رو‌تجربه نکردم ولی مطمئنن لیاقتت رو نداشته حتما خدابرات بهترشو گذاشته هیچ وقت از رحمت خدا ناامیدنشو 

انسانیت!!!! دین شریفیست که مریدان اندکی دارد👌👌
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز