2726
عنوان

از دست کاراش زدمش

1647 بازدید | 136 پست

اونایی که میخوان توهین کنن نیان لطفا!!

من پسرم 2 سال و 9 ماهشه از صبح که بیدار شد فقط و فقط اذیتتت کرد فقط خرابکاری کرد اول وقتی هواسم نبود یه ماژیک گرفت مبل رو داغون کرد فقط سرش داد زدم اون لحظه .. بعدش دوباره نمیدونم چجوری از کابینت ادویه رو ورداشت خالی کرد رو زمین دوباره بهش تذکر دادم صدامو فقط بردم بالا 

یه ساعت بعدش وقتی داشتم غذا میپختم عطرو از کمد ورداشت خالی کرد رو گونی برنج !! تازه خریده بودیم تو هال بود اینجا حسابی دعواش کرد ولی باز نزدمش !! با اینکه خیلییی دلم میخواست بزنمش واقعا عصبی بودم ! ولی هی میگفتم بچس !!! هی وسایل رو قایم میکردم 

بار بعد از یخچال ماست رو ورداشت با اینکه طبقه بالا بود اومد خالی کرد رو زمین هال !! اینکه واقعا عصبی شدم زدم محکم رو دستش !! بعدش دلم سوخت از دلش در اوردم 

با اخر من با اینکه دشوی رو یادش دادم دو هفتس جیش رو خبرمیده ولی تو آشپزخونه خودشو خالی کرد با اینکه میدونستم پیش میاد ولی چون نصف شب بود خسته بودم و تمام خرابکاریاش از صبح تا شب اومد جلو چشمم محکم زدمش هم رو دستش هم رو پاش هم رو سرش کلی سرش داد زدم پسرم گریه میکرد دیوونه شده بودم واقعا .. همونجا نشستم گریه کردم جیغ زدم شوهرم اومد آرومم کنه ولی واقعا داغونم داغون نمیدونم از دستش چیکار کنم درسته بچس ولی منم ادمم یه صبری دارم یه طاقتی دارم از صبح تا شب باید فقط حواسم بهش باشه خرابکاری نکنه

الان خوابیده و من عذاب وجدان شدیدی دارم هی میگم چرا باز صبوری نکردم چرا زدمش ولی نمیدونم چمه فشار زیادی رومه یکی بگه چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق داری 

هیچ کس اندازه تو پسرتو دوست نداره 

با چیزی سرگرمش کن

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

کاملا مشخصه کمبود محبتشو میخواد اینطوری نشون بده مخصوصا قسمت دستشویی کردنش حتما چندتا پیج روانشناسی کودک تو اینستا فالو کن خیلی به دردت میخوره منم خیلی وقتا عصبی میشدم شبا از عذاب وجدان حالم خراب بود ولی خداروشکر الان خیلی بهتره می‌دونم موقعی که لج‌میکنه به چه دلیله و باید چیکارکنم

وقتی ازرو علم جلو نمیرین همین میش...جیش گرفتن مراسم داره...اروم اروم ن اینکه یهو توقع ادم بزرگ ازبچ داشته باشید....توروخدااا مادرا لااقل چهارتاپیج روانشناسی دنبال کنید

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

اون میگه به من توجه کن با من بازی کن نشونه هام رو ببین من توجهتو میخام

بعد تو کتکش میزنی؟؟؟

این کتکا رو تو نوجوونی جبران میکنه با پرخاش و بدرفتاری

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

عیب ندارد پیش میاد، خودت را ناراحت نکن بعضی وقتها بچه ها واقعا رو مخ مادر میرن و هر چقدر صبوری کنی نتیجه عکس میبینی 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

همه چی و از جلو دستش بردار

خودت هم ۴ چشمی حواست بش باشه 

منم دخترم فوق العاده شیطون بوداااااا

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

عذاب وجدانت طبیعیه . سعی کن وسایل خونه را از دستش دور کنی و سرگرمیاشو زیاد کن . سعی کن انرژیش تخلیه بشه . انشالله بزرگ میشه بازیگوشیاش کمتر میشه . شمام عذاب وحدان نداشته باش براش دعا کن و بهترینها را از خدا براش بخواه

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
2706