2733
2734
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7751 بازدید | 190 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بوده ولی الان دیگه  نصف مردم ما قبول ندارن ؟!شما به بقیه دستورات این دین متعقدی !!! بییه ارم اج ...

قطعا هیچ کس همچین حقی نداره

معقول ترین حالت آزادی هست و برابری… ولی خب یک عده اصرار دارن همه اعتقادات اون ها رو داشته باشن و به شیوه اون ها زندگی کنن

2731

بهش چیزی نگو اما حواست ب خودت و زندگیت باشه سعی کن جوری رفتار کنی شوهرت بگه خانمم برام کافیه ی نصیحتم از من بشنو ک خیلی شوهرمو چک میکردم دیگه هیچوقت سر گوشی شوهرت نرو چون خودت پشیمون میشی یسری چیزا از مردا هست ک ادم نفهمه بهتره بذار حریم شخصی خودشو داشته باشه توام دورادور با سیاست سعی کن بکشیش سمت خودت

بله خدا هم فرمودن با زبان نرم و هیچ اجباری نباید در کار باشه !! طرف خودش باید بخواد .ما نمی خوایم مس ...

نه عزیزم

خدا گفته در پذیرفتن دین هیییییچ اجباری نیست

ولی در رعایت برخی قوانین دینی بخصوص قوانین اجتماعی اون که رو جامعه اثر داره، اجبار هست حتی اگه اعتقاد نداشته باشی

نمونه اش هم تو سیره اسلام بسیاااره

زبان نرم هم مرحله اول امر به معروفه بعدش مراحل دیگه داره

گفتم که مشکل اصلی اینه ی عده دنبال حق و حقیقت نیستن،  دنبال توجیه میل و خواسته هوای نفسشون هستن

بوده ولی الان دیگه  نصف مردم ما قبول ندارن ؟!شما به بقیه دستورات این دین متعقدی !!! بییه ارم اج ...

تاوان قبول نداشتن بعضی هارو ما نباید پس بدیم.

ایران کشور همه ماست ، پس باید طبق چهارچوبی که تعریف شده زندگی کنیم.

2738
نه عزیزم خدا گفته در پذیرفتن دین هیییییچ اجباری نیست ولی در رعایت برخی قوانین دینی بخصوص قوانین اج ...

باشه پس شما خانم دید که به خواسته شما تن نداد موهاشو بگیرین و رو آسفالت بکشید چون این کار درسته. شب بخیر دیگه بحث نمی کنم

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
باشه پس شما خانم دید که به خواسته شما تن نداد موهاشو بگیرین و رو آسفالت بکشید چون این کار درسته. شب ...

نه قطعا من به توصیه شما عمل نمی کنم

چون اون کار هم درست نیست

امیدوارم خدا خودش همه مون رو از شر وسوسه شیطان و هوای نفس  که چشم و گوشمون رو به روی حق می بنده حفظ کنه که هممممه مون در معرض هستیم

شب شما هم بخیر

تاوان قبول نداشتن بعضی هارو ما نباید پس بدیم. ایران کشور همه ماست ، پس باید طبق چهارچوبی که تعریف ش ...

تاوان قبول داشتن شمارو هم ما باید بدیم ؟!ما به سبک زندگی شما کاری داریم ؟ چارچوب هر کشوری طبق خواسته های گروهای اکثریت  تعیین میشه!!! که اینجا نمیشه !!

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
بله چشمی که هرز باشه هرزه ولی وقتی ی عده با بی حجابی و نمایش جذابیتهای جسمی زنانه،  آتش هوس ای ...

کاملا موافقم 

مردی یه زن بی حجاب میبینه و تحریک میشه بعد به زن باردار تجاوز میکنه و بچه اش سقط میشه به پسر بچه تجاوز میکنه و از ترس خفه اش میکنه 

کم نداریم از این موارد 

چه خون ها به گردن بعضی هاست

2706