2737
2734
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7749 بازدید | 190 پست
آره عزیزم این پیشنهادی بود که به افرادی که دنبال آزادی حجاب بودن دادن منم این پشنهاد رو به شما که ...

مشکل اینجاست که از قدیم حجاب تو ایران بوده ، این نوع پوشش الان ما. ،برای غرب نه فرهنگ ایران

سر گوشی مرداتون نرید... چون هر چی ببینی خودتی ک باید بزنی تو سر خودت...

اره به خریتت ادامه بدی

چ منطقیه دارید شما ها

🍭🍭🍭من به درآمد ماهی ۱۵تومان و خرید خونه و ماشین طی ۵ پنج سال آینده میرسم🍭🍭🍭در تاریخ۰۵/۰۵/۱۴۰۵ حقوقم ۱۵۰خواهد بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما اینو جواب بده که وقتی حجاب از زمان کوروش بوده ، چرا باید جمع کنیم بریم مکه😂 چون باب میل ما پوشش ...

به همون علت که ما باید جمع کنیم از ایران بریم!

بعدشم کسی به با حجابی شما کاری نداره

شما میتونی با روبنده هم تردد کنی. چقدر هم عالی که کاری که دوست داری رو انجام میدی

آخه به من گفتش دوستم تنها دعوتم کرده نگو دروغ گفته دوتایی دعوت کرده چیری نگفته بهم

به هردلیل الان مطرح کردن این موضوع هیچ هیچ دردی ازت دوا نمیکنه وتازه راه برای مشکلات بعدی هم بازمیشه.احتمال اینکه بتونی جلوی خودت رو بگیری ومستقیما چیزی بهش نگی خیلی کمه!انتخاب باخودته ولی اگر به زندگیت علاقه داری اینکارو نکن!!!

2728
شما اینو جواب بده که وقتی حجاب از زمان کوروش بوده ، چرا باید جمع کنیم بریم مکه😂 چون باب میل ما پوشش ...

از دوره ای کوروش بوده بله درسته و شماهام از ایشون فقط این ی موردو قبول دارین در ضمن ربطی به ایشون نداره مربوط به دین زرتشت بوده که ایرانیای باستان داشتن .مردم الان دوست ندارن بعضیاشون و شماهام هر چقدر تلاش کنید اونها مسیر خودشون رو می رن و شماهام مسیر خودتون .عیسی به دین خود موسی هم به دین خود

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
نخیر منظورم اینکه کسی پاک واقعی هست که شرایط گناه اگرهم فراهم باشه خود نگه دار باشه و تقوا پیشه کنه ...

اون هزاران نفر تو ی شرایط خاص و نادر در معرض گناه قرارگرفتند و معلوم بوده این کنترل نفسشون کار بسیار سخت و ویژه بوده که خدا در مقابلش  اون مقامات رو به هر کدوم داده

این دلیل میشه که جامعه رو پرررر از جاذبه های جسمی و  جنسی کنیم و بعد به جوونها بگیم به ما چه!  شماخودتون رو حفظ کنید؟ 

خدا ی چیزی می دونسته که گفته خانمها حجابتون،  اقایون نگاهتون

ی امر دو طرفه هست

به همون علت که ما باید جمع کنیم از ایران بریم! بعدشم کسی به با حجابی شما کاری نداره شما میتونی با ...

کلا میپیچونیاااا ی دور پیام هاتون رو بخونید ، خودتون میگید جواب میدیم ، بعد حرف خودمون رو به خودمون برمیگرونید.بدون استدلال

2738
اون هزاران نفر تو ی شرایط خاص و نادر در معرض گناه قرارگرفتند و معلوم بوده این کنترل نفسشون کار بسیار ...

بله خدا هم فرمودن با زبان نرم و هیچ اجباری نباید در کار باشه !! طرف خودش باید بخواد .ما نمی خوایم مسئله اینه 😁😁😁😁

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
از دوره ای کوروش بوده بله درسته و شماهام از ایشون فقط این ی موردو قبول دارین در ضمن ربطی به ایشون ند ...

پس قبول دارید که به قول خودتون از دین زرتشت بوده ، پس اونیکی که باید بره ما نیستیم.....اونیایی که با شرایط قبل نمیتونن خودشون رو وقف بدن باید برن.

از دوره ای کوروش بوده بله درسته و شماهام از ایشون فقط این ی موردو قبول دارین در ضمن ربطی به ایشون ند ...

مردم الان خیلیهاشون دوست ندارن سرعت مجاز رو رعایت کنند

دوست ندارن پشت چراغ قرمز بایستن

دوست ندارن کمربند ببندند

و.. 

دلیل میشه جامعه به این خواسته های خودخواهانه تن بده؟؟. 

یا به خاطر حفظ امنیت جامعه و حتی خودشون به ضرب و زور جریمه و...  هم شده رعایت این قوانین رو اجبار می کنه

بد حجابی هم برای سلامت جامعه و خانواده و حتی خود فرد مخصوصا جوونها و نوجوونهای مجرد که تو سن و شرایط ازدواج نیستند، آسیب شدید داره و همین حکم براش برقراره

نمی شه بگیم من هر طور بخام می گردم بقیه به من چه

کلا میپیچونیاااا ی دور پیام هاتون رو بخونید ، خودتون میگید جواب میدیم ، بعد حرف خودمون رو به خودمون ...

نه عزیزم هیچ چیزی رو‌ نپیچوندم

خیلی وقته که به ما میگین جمع کنین برین! منم همین حرف رو به خودتون برگردوندم! ولی مثل اینکه اصلا منطقی به نظر نمیومد و تحملش رو نداشتید. مگه نه؟!

دیگه هم دلیلی برای بحث نمیبینم

موفق باشید

پس قبول دارید که به قول خودتون از دین زرتشت بوده ، پس اونیکی که باید بره ما نیستیم.....اونیایی که با ...

بوده ولی الان دیگه  نصف مردم به این مسئله  معتقد نیستن  ؟!شما به بقیه دستورات این دین متعقدی !!! بقیه ارم اجرا میکنی .در ضمن اینجا کشور هممون هست هیچوقت هیچوقت این حقو ندارن هر کدوم از طرفین به خاطر پوشش امر کنین که باید از کشور برید .دین اول من کشور ام هست جونم هم براش می دم

2706