2733
2734

واسه کوچکترین مسائلی که به من ربطی هم نداشته خودمو مقصر دونستم مثلا بخوام براتون مثال بزنم رفته بودم استخر شنا یاد بگیرم مربیم اصلا حواسش نبود من داشتم غرق میشدم یکی پرید نجاتم داد جای اینکه به مربیم بگم حواست کجاست معذرت خواهی کردم و اون طلبکارم شد ،یا مثلا یه بار می‌خواستیم بریم بیرون من کیفمو یادم رفته بود بردارم دور زدیم برگشتیم وقتی برش داشتم وسط راه تصادف کردیم من خودمو مقصر میدونستم که اگر من کیفمو جا نمیذاشتم خیلی وقت بود این مسیر رو رد کرده بودیم و تصادف نمی‌کردیم و بعدشم شروع میکنم به سرزنش کردن خودم انقدر خودمو سرزنش میکنم و به خودم فحش میدم که از استرس زیاد گریم میگیره ،هرکس هرکاری باهام بکنه اصلا اون طرف رو نمیبینم که اون مقصره فقط میگم تقصیر من بود چرا اینجوریم ؟چیکار کنم؟

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

نشخوار فکری

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم اون تصادف تا حدودی تقصیر شما بود. ولی غرق شدن نه

خوب چرا تقصیر من بود؟شاید اگر اون موقع تصادف نمی‌کردیم دوتا کوچه بعدش تصادف میکردیم یا فرداش تصادف میشد یا توراه برگشت تصادف میشد یه اتفاق وقتی بخواد بیفته می افته

شما خودتو الان داری تبرعه می‌کنی و مقصر نمیدونی که

الان آره این اتفاق مال خیلی وقت پیشه ولی اگر دوباره یه اتفاق بیفته خودمو مقصر میدونم بعدش که تموم میشه با خودم میگم اصلا به من ربطی نداشت چرا من خودمو مقصر دونستم

الان آره این اتفاق مال خیلی وقت پیشه ولی اگر دوباره یه اتفاق بیفته خودمو مقصر میدونم بعدش که تموم می ...

منم خودمو جای شما گذاشتم و خودمو مقصر دونستم واسه همین گفتم تصادف تقصیر شما بود. یعنی اگه جای شما بودم همین حس داشتم