2737
2739

از هر ۵ تا تاپیک ۳ تاش درمورد خیانته 

واسه پربازدید شدنه ؟ تخیلیه؟ سرکاریه؟

یا واقعا انقدر آدما بی قید و بند شدن؟

چتونه؟

چرا خیانت زیاد شده؟

مگه اینجا بیشتر واسه مطالب بارداری و بچه داری نیست من دیدم پسربچها و دخترای کم سن میان اینجا سرکار میذارن و تامیک مثبت ۱۸ میذارن ‌و یا مسخره بازی بیاید + عکس .....

حتی مرد ها هم با کاربری زن میان

من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ب اون قران محمد قسم مرد پاک خیلی تعدادشون کم شده انگشت شنار هستن بقیشون یا تو روی زنشون یا زیرکی کار ...

این قران محمد فقط برا قسم استفاده میشه. وگرنه اوضامون این نبود. هرچیم باشه اینقدر جار زدن نداره. نصفشم ک دروغ و خالی بندی و سرکاریه

هو شاهد
این قران محمد فقط برا قسم استفاده میشه. وگرنه اوضامون این نبود. هرچیم باشه اینقدر جار زدن نداره. نصف ...

منظورتونو نفهمیدن ولی من اگه چیزی اینجا برای خیانت میخونم وافعیتشو دارم جلو چشمام با دوست اشنا نیبینم ک قسم خوردم وجود داره

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
زنا هم بدشدن وقتی میدونن یارو زن داره نباید نخ بدن

مشکلات کلا هست هیچ کس با ی تاپیک حق قضاوت نداره

الکی از تعصب زنانگی اعضا استفاده میکنن و ب زندگی خودشونم گند میخوره چون مشاوره درستی نمیگیرن ازینجا

هو شاهد
منظورتونو نفهمیدن ولی من اگه چیزی اینجا برای خیانت میخونم وافعیتشو دارم جلو چشمام با دوست اشنا نیبین ...

قبول میگم این چیزی نیست اینجا مطرح بشه

کسایی که میرن تو این تاپیکا بها میدن به مطرح شدن اینجور مسائل. 

هو شاهد
قبول میگم این چیزی نیست اینجا مطرح بشه کسایی که میرن تو این تاپیکا بها میدن به مطرح شدن اینجور مسائ ...

من میخونم رد میشم  حالا یکی برای دردودل یکی برای سرگرمی ولی ب خدا وقتی میبینم بیرون چجور داره طرف خیانت میکنه تو زندگیش دلم میگیره  میگم چقدر دنیای نامردی شده میترسم

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛