2737
2734
عنوان

دارم از ناراحتی میمیرم اخه این چ شوهر نحسیه من دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1925 بازدید | 96 پست
بزار مامانش غذاشو بده تو به فکر خودتون باش 

این ک باز دوباره رفته با جزییات برای داداشش نوشته 

قیافه منم نوشته مثه گرگ خیلی عصبانیم 

تقصیر منه ب جای اینکه بشینم آرایش کنم تیپ بزنم از صبح تا شب بچه نگه میدارم دست تنها

الان من کجاش بچه بازی کردم

چرافکرمیکنی توعاقلی وهمسرت اشتباه میکنه؟!

من۱۰۰۰نفرروحداقل مشاوره کردم

توبه بچه ات چسبیدی

همسرت خوابه سروصدامیکنی

ولی بچه ات خوابه نه

تواولویتت بایدهمسرت باشه نه بچه ات

رفتاری کردی همسرت نیازبه توجه پیداکرده ودنبال فالووره

ببین اسی

توخوب بشی همسرت خوب میشه

نمیتونی کسی روعوض کنی

حتی بچه ات رو

بچه ات به تومیره واگرپسره فردابه زنش

پسرهارفتارمادروبعدهمسرشون رومیگیرند

خودت رواصلاح کن ببین همسرت کلی عوض میشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

درست نمیشه بچم اصلا نمیخوابه شبا تا الان بیداره صبح هم تا دو خوابیم تا ناهار میشه چهار و پنج دست خود ...

خوب چندروزباید نذاری عصرابخوابه بچه تاکم کم خوابش تنظیم شه خودتم ازپامیفتی اعصابت ضعیف میشه شبابیداربمونی حالاهمسرت شغلش چیه تا۵میخوابه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
درست نمیشه بچم اصلا نمیخوابه شبا تا الان بیداره صبح هم تا دو خوابیم تا ناهار میشه چهار و پنج دست خود ...

ای وای😮‍💨

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
ن فیلمم استوری نکرده فیلمم ب خانوادش نشون داده  تو استوری از من بد نوشته

حتما حتما از یه مشاور کمک بگیر و یادت باشه نمیتونی اونجوری که دلت میخواد شوهرت رو عوض کنی باید سیاست داشته باشی . اگر میخوای زندگی کنی گذشت کن و صبور باش . 

مثلا اگر خانواده اش راجع به اون فیلم حرفی زدن .بگو منم میتونستم فیلم بگیرم نشون شما یا خانواده م بدم ولی اینکارو نکردم چون هم کینه به وجود میاد هم اینکه معتقدم زن و شوهر خودشون باید مشکلشون رو حل کنن 

هیچوقت دنبال مقصر نباش دنبال راه حل باش .

نقطه ضعف دستش نده 

میگن زن شوهر لباس همند باید عیب همو بپوشونند  واقعا الان فک میکنه همهمیگن وای فلانی چ مظلوم گی ...

اینقد بخاطر استوریش‌ دلم شکست چون تمام فامیلام دوست و آشنا دیده بودم رفتم حرم امام رضا گفتم یا امام رضا اون ابروی منو برده آبروی ی بی گناه رو برده تو هم باید بی ابروش کنی اینقد گریه کردم تو حرم ولی ن خدا بیشتر طرف همین ظالما رو داره هرچی دل میشکنن تقاص نمیدن 

این ک باز دوباره رفته با جزییات برای داداشش نوشته  قیافه منم نوشته مثه گرگ خیلی عصبانیم  ...

نمیدونم بنظرم دو تاتون هم حق دارید ،مشکل اساسی تون اینه به هم توهین می کنید و خانواده ها رو وسط میکشین ،شاید هر کدوم حق به جانبید انعطاف تو زندگی لازمه نمیدونم مشاور نمیشه برین؟

2738
اگه واقعا میخوای باهاش زندگی‌ کنی و قصدت طلاق نیست اگر دعواهای بینتون کمتر شه بهتره یکیتون باید خود ...

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت ،،بخدا من حتی چون میدونم الان مامانش قهره بهش گفتم بگو مامانت بیاد مواظبت باشه باز این دیدم پیام اونجوری داده خیلی خیلی ناراحت شدم

عزیزم یبار بهش بگو اگر قرار تا ۷سالگی بچه باهم باشیم بیا سنگامونو وا بکنیم 

بگو خواسته هاشو بنویسه چه نیاز های داره بگو بنویسه تا شما رعایت کنی شمام خواسته هاتو بگو 

بعد ب هم قول بدین دعواتونو ب بیرون از خونه نبرین و خوداون حلش کنید 

بگو اگرنه ی بچه عصبی بزرگ میشه

چرافکرمیکنی توعاقلی وهمسرت اشتباه میکنه؟! من۱۰۰۰نفرروحداقل مشاوره کردم توبه بچه ات چسبیدی ...

برعکس من اگ ب بچه اهمیت ندم یا ی تق و توقی سرو صدا کنم شوهرم دعوا راه میندازه میگ تو بچه دوست نیستی اون میگه هم خونه ساکت باشه بچه بیدار نشه هم تو غذا درست کن هم صبح زود برای من صبحانه بده ک من هیچوقت صبحانه خدایی درست نکردم چون تا ظهر خوابم ،،

سبک زندگیت باید عوص کنی عزیزم منم بچه هام کوجولو بودن وبدخواب امامن نمیخوابیدم یاکمترخوب نصف شب میگی بیداری ناهارتو درست کن فکرشامتوبکن به جای دو بیداربشی ۱۲پاشو بزنج بزاردرست کارهمسرت زشت بوده ولی خوب شماهم خودتوت تغییربدید

صبحانه روصبح بهشون بده وقتی رفتن بخواب من کلااهل خواب نیسم ولی خیلی‌مواقع ازشب‌کارهای صیحانه وناهارانجام میدم صبح برانماز اماده میکنم‌میخورن ومیرن اگه خسته باشن میخوابم

2706