2733
2734
عنوان

واسه پربازدید شدنه یا واقعا دتیا کثیفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 50 پست
به نظرم خیانت و اینا ربط به پوشش نداره ذات مهمه . واینکه انقدر برای همه عادی شده که دیگه کسی که خیان ...

جالبه اگر چنین اعتقادی دارید و به نظر خودتون جواب سوال رو میدونید چرا تاپیک میزنید 

اگر ذات اینقدر قویه که میتونه در برابر اینهمه بی حیایی دووم بیاره پس چرا خیانت زیاد شده 

شما دلیل خیانت رو در چی میبینید ، گرون شدن اجاره خونه ها، کم شدن سطح اب سدها ، یا مثلا از عوارض واکسن کروناست ؟!

یه کم واقع بین باشیم.

بی غیرتی و بی حیایی و خیانت و پوشش و... مثل زنجیر به هم وصلن

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه خیانت نبود شما خواستگاری کردین و دختره دوست پسر داشته همسر برادره شما نیست که خیانت حساب بشه!

نه نگفتم خیانت محسوب میشه گفتم مسئله اینه نمیشه به کسی اعتماد کرد خیلی اعتماد سخته 

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
جالبه اگر چنین اعتقادی دارید و به نظر خودتون جواب سوال رو میدونید چرا تاپیک میزنید  اگر ذات ای ...

جنگ که نداریم باهم.... 🙄

شما فکر کنم پوششت زیاده گرما اذیتت میکنه انقدر جنگی حرف میزنی

هرتاپیکیم میزنم به خودم مربوطه کسی اجبارت کرده بیای؟

2728
جنگ که نداریم باهم.... 🙄 شما فکر کنم پوششت زیاده گرما اذیتت میکنه انقدر جنگی حرف میزنی هرتاپیکیم ...

قبول کن جواب قانع کننده گرفتی ،وگرنه به پوشش من توهین نمیکردی ، من گرمم باشه و پوششم زیاد باشه به خاطر اینه که ناموس شماها به خیانت نیوفتن ، و از اینکه پوشش دارم از خودم راضیم شما هم هر چقدر دلت خواست از این تاپیکهایی بزن که از قبل جوابشو میدونی  حتما خیلی وقتت ازاده. در ضمن منم با احترام جواب دادم .

تمام!

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹