2737
2739
عنوان

واسه پربازدید شدنه یا واقعا دتیا کثیفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب اون قران محمد قسم مرد پاک خیلی تعدادشون کم شده انگشت شنار هستن بقیشون یا تو روی زنشون یا زیرکی کار ...

پاکا هم یا پول ندارن یا میل ندارن

مرد وفادار خیییییییییییییییییییلی کمه😐

2728

از وقتی فهمیدم دختر برادرشوهرم ک ۱۳ سالشه مدام تو این سایت پلاسه فاتحه این سایت رو خوندم

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
زن پاک هم خیلی کم شده تا ی زن پا نده عکس لختی نزاره تو اینستا صیغه همه کس نشه شماره تو بیوگرافی نزن ...

افرین اره . من چند روز پیش سوارتاکسی شدم اومدم پدل بدم راننده گفت وای چه لاک قشنگی من اصن موندم😐خب من که شوهر دارم باید خودم جمع کنم اونم حلقه داشت ولی اگه من نیشم با  میشد سر صحبت و رابطم بازمیشد . به قول شما هردوطرف باید خودسونو جمع کنن

اره در دورو بریا زیاد دیدم 

خیانت میکنن بعد پررو پروو میگن زنمون داره جدا میشه .

من مقصر نبودم زنم مقصره ننشست پای زندگیش داریم جدا میشیم .

خاک بر سر این مردان اسم هرزگیشونو فسادشون رو نمیدونن چی بزارن . میندازن تقصیر زن اولشون 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
از وقتی فهمیدم دختر برادرشوهرم ک ۱۳ سالشه مدام تو این سایت پلاسه فاتحه این سایت رو خوندم

اره بچه های کم سن اینجا فقط درباره دوس پسراشون حرف میزنن و اسکرین از چت و....

افرین اره . من چند روز پیش سوارتاکسی شدم اومدم پدل بدم راننده گفت وای چه لاک قشنگی من اصن موندم😐خب ...

شما نباشی نفر بعدی

بعد شما تعهد داری

اگر به ی خانوم مجرد گیر بده خانوم تعهد نداره که

آقا تعهد داره اون باید حد خودشو بدونه

شما نباشی نفر بعدی بعد شما تعهد داری اگر به ی خانوم مجرد گیر بده خانوم تعهد نداره که آقا تعهد دار ...

خانوم مجرد هم وقتی میبینه طرف زن داره باید حد بدونه . بگه نمیدونستمم دروغه چون مرد متاهل ۲۴ ساعت وقت نداره بخواد پیام و زنگ بزنه وقتی خونس مشخصه کاملا 

اگر هم این حجم از خیانت واقعی باشه که بعیدم نیست ... مقصر مردای بی غیرت و زنای بی حیا هستن .. همونا که میگن روشنفکریم جامعه مال همه هست هرطور بخوایم میپوشیم و... خیرررر جامعه مال همه هست اما جنگل نیست ... این خیانتها نتیجه تبدیل جامعه به چار دیواری اختیاری هست یعنی همون جنگلِ روشنفکرای به ظاهر 🤮

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
مثلا تاپیکشون روی صفحه اول نی نی سایت میمونه دیگه چبدونم والا .

رو صحفه اول بمونه مگه چی میشه؟ 

چیزی که اصلا برای من مهم نیست مطمینم برای بقیه هم مهم نیس چون مردم بیکار نیستن بیان الکی دروغ بگن، 

من یادمه یه بار یه تاپیک گذاشتم در مورد یه مشکلم که خیلی زندگیمو تحت شعاع قرار داده اینجا مطرح کردم شاید یکی بتونه کمکم کنه متاسفانه بعضی کاربرا اصلا نمیشه گفت اینا واقعا انسان هستن یا نه.... 

یه جوری جواب دادن نمک رو زخمم پاشیدن که پشیمون شدن بعضیا قضاوت کردن بعضیا گفتن تبلیغ و حرفای که درخور خودشون بود و به من گفتن. 

اگر هم این حجم از خیانت واقعی باشه که بعیدم نیست ... مقصر مردای بی غیرت و زنای بی حیا هستن .. همونا ...

به نظرم خیانت و اینا ربط به پوشش نداره ذات مهمه . واینکه انقدر برای همه عادی شده که دیگه کسی که خیانت میکنه عذاب وجدان نمیگیره