2737
2739
عنوان

اخر شبی پدرم اومده

289 بازدید | 11 پست

فعلا فقط ۴ درس از ۱۳ درس رو تموم کردم و دارم فکر میکنم چجوری تا صبح بیدار بمونم این درس مزخرف تاریخو تموم کنم؟اخ به چه دردم میخوره که فلان پادشاه تو دوره قاجاریه چه غلطی کرده؟اون که مرده دیگه چه فرقی داره چیکار کرده فک کردن به گذشته مانند دویدن به دنبال باد است همینه ها

فکر کردم بابات اومده خونخ ات

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر کردم بابات اومده خونخ ات

منم همینطور😂😂

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
وای تاریخ که عشقه  من اصلا نمیخوندم  توضیحات معلممونو مینوشتم‌ اینقد قشنگ توضیح‌میداد&n ...

کتاب تاریخ مدرسه همش دروغه، فقط چرت و پرت 

البته من رشتم ریاضی بود تاریخ معاصر میخوندم

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
2740
کتاب تاریخ مدرسه همش دروغه، فقط چرت و پرت  البته من رشتم ریاضی بود تاریخ معاصر میخوندم

آره اون موقع قبول داشتیم با عشق گوش می‌دادیم و قبول میکردیم 

اسکول بودیم 

دولی در کل تاریخ قشنگه حیف که تحریف شده س

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره اون موقع قبول داشتیم با عشق گوش می‌دادیم و قبول میکردیم  اسکول بودیم  دولی در کل تار ...

من با اینکه حالا ۵ سال پیش بود، اون موقع هم قبول نداشتم حتی

معلم تاریخمون یه تاریخ دان واقعی بود و همه چیزو با جزئیات تعریف می‌کرد بعد که با متن کتاب مقایسه میکردم حرصم در میومد