2737
2734
عنوان

واسه پربازدید شدنه یا واقعا دتیا کثیفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 50 پست
من میخونم رد میشم  حالا یکی برای دردودل یکی برای سرگرمی ولی ب خدا وقتی میبینم بیرون چجور داره ط ...

ببین تو بازم خبر نداری دقیقا

اینقدر یه زندگی پیچیده ست که خوندن یه برگ ازش هیچ ارزشی نداره. با مطرح شدنش خیلی زن ها دچار حساسیت بیجا میشن و در نتیجه عملکرد  غلطی که موجب بروز همین خیانت ها میشه

هو شاهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم زنم هم مردا بد شدن هم زنا 

یکی از فامیلامون رو برا داداشم انتخاب کرده بودیم به داداشمم گفتیم گقت باشه امشب با دوست پسرش ،داداشم دیده بودش البته کاش فقط دیدن بود 

داداشم گفت مامان دیگه حق نداری اسمشو بیاری

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 

خیانت از ازل بوده تا ابد خواهد بود

طبق تجربه ۱۰ سال کار مشاورم باید بگم

۱-قبلا کسی خیانت میدید، یا میکرد هیچکس خبر دار نمیشد

الان به لطف اطلاع رسانی ها فضای مجازی همه میدونن

۲-قبح قضیه ریحته شده

۳-زیاد شده

چون تعهدی وجود نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
ب اون قران محمد قسم مرد پاک خیلی تعدادشون کم شده انگشت شنار هستن بقیشون یا تو روی زنشون یا زیرکی کار ...

زن پاک هم خیلی کم شده

تا ی زن پا نده عکس لختی نزاره تو اینستا صیغه همه کس نشه شماره تو بیوگرافی نزنه جلوی مرد زن دار لوندی نکنه با مرد متاهل نره تو رابطه خیانت هم کم میشه

هم مردا باید کنترل کنن خودشونو هم زنا حیا داشته باشن

زاده بهار کوچه فروردین پلاک ۱۹
عزیزم تروخدا ناراحت نباش گفتم بهت که بسپرش به خدا خدا خودش درست میکنه واست 

نمیتونم بهش فکر میکنم دست و پام میلرزه😭😭😭

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
مریضی نه یه مشکل خیلی بزرگ😔

خب همینکه مریضی نیست خداروشکر کن....بعدشم خدا حلاله مشکلاته....ببین من خودم مومن نیستما ولی بنظرم تو این جور مواقع یا قران بخون یا نماز بخون یا با خدا صحبت کن اروم میشی

من خودم زنم هم مردا بد شدن هم زنا  یکی از فامیلامون رو برا داداشم انتخاب کرده بودیم به داداشمم ...

اینکه خیانت نبود شما خواستگاری کردین و دختره دوست پسر داشته

همسر برادره شما نیست که خیانت حساب بشه!

🍃Be your own best 🍃