2733
2739
عنوان

مهاجرت و مخالفت بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 95 پست

ان‌شاءالله به سلامتی بری...و اونور هم بهترین زندگی رو داشته باشی...🥰 

زیاد سخت نگیر سعی کن با ملایمت صحبت کنی اگه یهو بریزی بهم اونطوری بدتر میشه، بگو من به فکر آینده ام هستم و از شما پول میخوام،یا اینکه رو حرفت حساب باز کرده بودم کلی ذوق کرده بودم که بابام تو یکی از موضوعات مهم زندگیم حمایتم کرده بود و این حرفا... یکم طول می کشه نرم بشه ولی سعیتو کن😊

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😶😶😐😐😕😕😕😕 بچه‌ای بابا ی طوری گفتی مهاجرت گفتم حداقل۳۰سال سن داری منم بودم اجازه نمی‌دادم ...

تا وقتی ک ما خانوما خودمون رو جدی نگیریم دیگه از اقایون چ توقع  ممنون از مشارکتتون

2731
من برنامه نویسم المان جای شغل های فنیه واقعا چون من از کارفرمای المانی تامین خواهم شد و به محض رسیدن ...

پول رو به بهونه ی دیگه ای نمیتونی ازش بگیری؟ 

مثلا ماشین بخری ب نام خودت.. 

2740
کاش اول از ترکیه شروع کنی ک نزدیکه  ابجی منم ۲۵سالشه تنهایی ترکیه زندگی میکنه مقصدش المان هس ا ...

میخوام مستقیم برم چون ترکیه برم نمیزارن دیگه میگن بمون همونجا هم زبونتن حداقل

ببین چون دور و برش هر کی رفته از راه غیرقانونی بوده من نمیتونم بهش تفهیم کنم ک من قانونی میرم از سفا ...

یه کاربلد رو پیدا کن بگو با بابات صحبت کنه خیالش رو راحت کنه

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
گواهینامه ندارم ک

خب بگیر یا بگو میخوام بگیرم و پول بابت اونم بگیر 

اگه میدونی لجبازه و امکان داره از حرفش کوتاه نیاد پولو جور دیگه ازش بگیر چون واقعا حیفه هرچی سنت کمتر باشه هم بنفعته.. 

این بحثو فعلا باهاشون نکن و بگو میخوام برم کلاس رانندگی و یواش یواش استارت خریدن ماشین رو واسه تابستون بزن.. 

عجب مخمصه ای  زبون بریز دلیل بیار قانع میشن لجبازی نکن ک بدتره

تو یه وضعیتی قاراشمیشی ام ک بیا بببین 

شبا ساعت 4 میخوابم چون از سرکار ک میام خسته میشم یکم میخواابم زبان نمیتونم بخونم برا همین باید شب بیدار بمونم بعد باز صبح ساعت 7 کار عصر کلاس و نهضت ادامه دارد برای همین بابام رفته رو مخم مخالفتش

2706