2737
2739
عنوان

مهاجرت و مخالفت بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2022 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

عجب 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2728
کاری ک پدر رضایت نداره خیر توش نیست ازدواج کنید بعدش مهاجرت کنید بالاخره پدره و هزارجور دغدغه و آش ...

بحث پول اومده وسط سنگ میندازه بابا بزار بره حداقل بچش زندگی کنه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2738
این دیگه چه چرت و پرتیه؟  مگه حتما برای همه کارامون باید از پدرو مادر رضایت بگیریم؟  پس ...

رضایت نه! اما باید دلشون اروم شه یا نه؟

واقعا درکش سخته که پدرمادر نگران بچه هاشونن؟؟

منم ۲۲ سالمه خیلی وقتا حتی با لحن بدی بهم گیر دادن هرچند سعی کردم از خواسته م کوتاه نیام، اما واقعا نگرانیشون بیجا نیست.. و درکشون میکنم

گاهی امید، تنها 
بنظرم حق با باباته... چون غربت واقعا سخته درسته خیلی اوضاعش از اینجا بهتره ولی خب دوری از خانواده و ...

😆 

عزیزم جای ایشونی مگه شما؟ این برمیگرده ب شخصیت و خواسته های خود هر فرد! 

پس فک میکنین این همه ادم تنها چجوری مهاجرت میکنن؟ 

شغلتون چیه گلم؟ بعد باید چقدر از لحاظ مالی تامین باشی که بتونی مهاجرت کنی 

من برنامه نویسم المان جای شغل های فنیه واقعا چون من از کارفرمای المانی تامین خواهم شد و به محض رسیدن به اونجا شغل دارم تمکن نمیخواد فقط هزینه وکیل و مدارک و اینا حدود 500 تومن اول میخوام و میدونم برا بابام پول زیادی نیس ولی به مشکل خوردم باهاش