2733
2739
عنوان

مانتو خریدم با چه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3104 بازدید | 65 پست
رنگ ذغالی و تیره بااین رنگگگگ!؟!؟!؟؟؟؟!!🫤😳😳😳😳 این رنگ از دسته رنگ های کدر و‌خفه اس باید شل ...

زیاد تیره نیس بنفش معمولی ب هرکی گفتم گفت جین ذغالی میاد

من دیگه نیازی به ادمای جدید ندارم؛اونایی ک دور منن هرروز یه ادم دیگ میشن😏👊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این چه شلواری میاد؟و چه رنگی؟

هم رنگ قسمت پایین استین

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2742

شال سرخابی با شلوار جین ابی روشن چون کوتاهه هم بگ خوب میشه هم تنگش

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2740
شایدم بیاد  اگه تونستی عکسشو بفرست

گذاشتم عکس شلوارمو ذغالیه فکنم صفحه دومه

شلوار بگ خوب میشه یا چون کُتی هست شلوار راسته قد ۹۰ بگیرم؟

مام فیتتت عالیه

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
مبارکت باشه قشنگه اسی چند گرفتی؟؟از همین رنگ مشکیش رو بر دخترم گرفتم

۳۸۰ گرفتم مرسی😘😘

مشکیشم قشنگ بود ولی من چون زیاد مشکی دارم گفتم این دفه بنفش بردارم

۳۸۰ گرفتم مرسی😘😘 مشکیشم قشنگ بود ولی من چون زیاد مشکی دارم گفتم این دفه بنفش بردارم

آره منم همین قیمت گرفتم فقط مشکی داشت اون مغازه اگه بنفش داشت منم بنفش برمیداشتم ،مبارکت باشه توشادیا بپوشی

خدایا گاهی نگاهی🌹🌹

مرسی عزیزم مبارک دخترت باشه😍😘مغازه ای ک من گرفتم همه رنگا رو داشت ولی من چون پوستم گندمی بنفش خیلی بم اومد

گذاشتم عکس شلوارمو ذغالیه فکنم صفحه دومه

عالیه مبارکت باشه

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706