2733
2734

من چند روزه پیگیر شدم طبق اطلاعات سایت ها 

اسم خودم بهتره عوض بشه ولی اسم با ابجد خوب که میذارم برای بچه هام که نام مادر میخواد خوب در نمیاد . 

اصلا گیج شدم 

از طرفی میگم پیامبر فقط فرمودن 

برای فرزندانتون نام نیک بذارید 

در مورد ابجد که حرفی نشنیدم 

اصلا اون قدیم کی سواد محاسبه داشته

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف درستیه. اسم تکوینا روی بچه تاثیر داره و از حقوق فرزند بر پدر ومادرش هست که میتونه قیامت از اونها شکایت کنه. 

چون همین سواد محاسبه برای مردم نبوده لذا دستور داده شده اسم نیکو بزارید و بهترین اونها اسم هایی هست که خود خداوند تعیین کردن. اینا با همه ی اسم ها تداخل ندارن. لذا اون مشکل ارتباط مادر با فرزند هم حل میشه. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2731

اگر چیز مهمی بود، دفتر مراجع تقلید الان بخش تغییر نام داشت.

به والدین توصیه شده برای فرزندشون نام نیکو بذارن و بهتره این نام از نامهای اهل بیت باشه....مابقی مسائل رو رها کنید

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

کی گفته قدیم علم نداشتن...اصلا اسلام قضیه تاثیر اسم روی اینده رو نمیپذیره...

ما ادم گنهکار رو نمیتونیم بگیم صد درصد میره جهنم چون ممکنه توبه کنه ...اگه قرار باشه با اسم خوشبخت ترین باشی پولدار ترین باشی و بهترین باشی پس دیگه عزیز شما اسلام رو قبول نداری.

حرف درستیه. اسم تکوینا روی بچه تاثیر داره و از حقوق فرزند بر پدر ومادرش هست که میتونه قیامت از اونها ...

متاسفانه پاسخ علما به سوال استارتر با پاسخ شما تفاوت داره.

ممکنه یه حرفی غلط نباشه اما لزوما درست ترین حرف هم نیست.

هیچ کجای دین توصیه نشده نام فرزند رو بر اساس حروف ابجد انتخاب کنید...گرچه اگر کسی از راه صحیح علم اعداد وارد شده باشه و ایضا عالم به دین هم باشه، در کنار توصیه اصلی یعنی نام نیکو نهادن، میتونه برای فرزندش از این طریق اسمی انتخاب کنه.

دقت کنید اگر ماجرا خیلی جدی بود، الان جلوی دفتر مراجع صفهای طویلی از مادر و خواهر مردم داشتیم که برای رفع گرفتاری میخواستن تغییر نام بدن...

تک تک جملاتی که خدمتتون گفتم از دوتا عالم و عارف بالله نقل کردم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

خیلی ها این موضوع را میدونند و به دلایلی کتمان می کنند،شاید به دلیل خود خواهی باشه

چرا که دو تا از رییس جمهورهای ما حتی نام یا نام خانوادگی را تغییر دادن.

تو کشور تایلند به باورش رسیدن وبه شهروندهاش اجازه میده هر تعداد که میخوان اسمشون را عوض کنند تا به ارتعاش خوب برسن وسرنوشتشون خوب بشه

اطراف خودم دیدم که تغییر نام باعث شده موفقیت هاشون بیشتر بشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

تو فيلم ماتريكس موقع انتخاب قرص آبي و قرمز به نئو گفت انتخاب يه توهمه . تو همين الآن هم ميدون بايد چي رو انتخاب كني . اسم انتخاب كردن هم يه توهمه . اسم هر كسي از قبل مشخص شده . فرشته ها با تله پاتي و كارهاي ديگه كاري ميكنن ما دچار اين توهم بشيم كه خودمون داريم اسم بچه رو انتخاب ميكنيم . اسم هر كسي با شخصيتش سازگاره و اون اسم مخصوص اون آدمه .                                                                 

من نمیدونم چرا وقتی هیچ اطلاعاتی در مورد موضوعی ندارن نظرات شخصیشون رو آنقدر اعمال میکنن حتی بسطش میدن به دین.

اونموقع چین خیلی جلوتر از اسلام بود در بحث نجوم و آینده نگری افراد. حتی الان دیگه دنیا به شعور آب معتقد هست و قبولش داره. پس اسم هم تو همه چی تاثیر داره.

چطور علما یه ذکر خاص رو مخصوص شخص میدونن و مداومت در همون براشون معجزه هست به عبارتی.

ارتعاشات نام اسماالحسنی به یه عبارت دیگه چقدر هر کدومش منشا خیر و برکت و مغفرت هست؟

اسم انسانم همینه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری