2733
2739
عنوان

دلم گرفته شوهرم بهم گفت چرا اصلا بخودت نمیرسی

| مشاهده متن کامل بحث + 3125 بازدید | 94 پست

وا مگه فقط تو دنیا بچه داری

اینقده مامان هست با وجود چنتا بچه بازم سرحالن به خودشون میرسن

عزیزم بخدا اینا بهانس معلوم کمی تنبلی هنوز ۲۱سالته اینجوری رفتار میکنی سنت بره بالا میخای چکار کنی

مگه چیشده یه بچه اوردی

زنایی هستن سرکارن بچه هم دارن اما ادم کیف میکنه نگاشون کنه

باورت شاید نشه ولی موهای پاهامم یک‌ماهه نزدم

عزیزم خب شوهرت حق داره.

من فک میکنم شماازضعیفی هم باشه 

کم خونی نداری؟؟

تاقبل از درآغوش کشیدنش گمان میکردم زندگی فقط زنده بودن است💜🦋⁦♥️⁩ یه صلوات مهمونم میکنی رفیق  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا مگه فقط تو دنیا بچه داری اینقده مامان هست با وجود چنتا بچه بازم سرحالن به خودشون میرسن عزیزم بخ ...

بدم از خودم اومد بخدا

پناه بر تـ💜ـو که بي واژه مرا مي شنوي...
چرا کم خونیم دارم وزنم ۶۶ قدم ۱۶۸

ببین اگرکم‌خونی وکمبود آهن داری یه کپسول معرفی کنم برو داروخونه بگیر اثلا معجزه میکنه چندشب خوردنش

تاقبل از درآغوش کشیدنش گمان میکردم زندگی فقط زنده بودن است💜🦋⁦♥️⁩ یه صلوات مهمونم میکنی رفیق  
حالا قشنگ میشه بافتشون😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

طفلی هنوز نتونسته اوضاع رو کنترل کنه حالا یاد میگیره کم کم مم بچم دوسالونیمه هفته ۵ بار که حمام میرم مگر اینکه پریود باشم باید به خودش الویت بده کار خونه تمامی نداره اخه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2740
طفلی هنوز نتونسته اوضاع رو کنترل کنه حالا یاد میگیره کم کم مم بچم دوسالونیمه هفته ۵ بار که حمام میرم ...

خب دیگه عزیزم منم اول گفتم حرفای شوهرش باید تلنگری باشه براش کل زندگی که فقط بچه داری نیس شوهرش گناه داره خدایی

حالا ۲۱ سال سن اوج ذوق و شوق و روحیه یک زنه 

سن من برسه که واویلاس 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
چرا کم خونیم دارم وزنم ۶۶ قدم ۱۶۸

گلم منم  ۱۶۸ قد با ۶۴ کیلو وزنمه چه ایرادی داره لباسای خوشگل بپوش ببینی لاغری خیلی هم خوبه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706