2752
2734
عنوان

دلم گرفته شوهرم بهم گفت چرا اصلا بخودت نمیرسی

| مشاهده متن کامل بحث + 3133 بازدید | 94 پست
نهههه اصلا تموم لباسام برا قبل بارداریمه حتی

وا تو با این سن الان باید بدرخشی عزیزم🥰 بچه که دلیل نمیشه به خودت برس مثلا ی روز به شوهرت بگو امشب شام درست نمیکنم برید بیرون خرید برین ارایش کن حوصله خرید بیرون نداری اینترنتی سفارش بده هزار راه هست

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
بدم از خودم اومد کلا فراموش کردم زندگیو 

بچت کوچیکه خیلی دست تنهاییم هم خیلی سخته ولی سعی کن لباس خوب بگوشیو آرایش کنی حالا اگه رنگ مو نتونستی مشکلی نداره که

بچه ات هنوز کوچیکه خیلی بزرگ تر بشه بهتر میشه عزیز حتما شب بیداری زیاد داری

به خودت برس خودتو ضعیف نکن خودت شیر خشک بخور اگه بچه شیر خشک نمیخوره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انقد گیر بچم ک وقت نمیکنم  دس تنها

دلیل موجه نیست من بادوتابچه شیربه شیرهمیشه ظاهرم مرتب بود 

چه ساده دَر گِـردبادِ غَـم گُـم گَـشـت؛قاصدکی که در گوشش، آرزوها خوانده بودم...❤#

از خداتم باشه 

چون باید کلی چیزای خوشمزه بخوری تا چاق شی و بهت خوش میگذره 

از طرفی هم کلی بهت پول میده رنک کنی..ناخون بزنی ..مژه بذاری....لیزر بری...شیو کنی ....عطرای گرون بخری

خب سیاست نداری

فک میکنی زندگی ینی بچه داری

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
عزیزم ناراحت نشی دارم خواهرانه بهت میگم همین وقتی که صرف گوشی میکنی رو به خودت برسی خیلی بهتره. لبا ...

باورت شاید نشه ولی موهای پاهامم یک‌ماهه نزدم

پناه بر تـ💜ـو که بي واژه مرا مي شنوي...
وای واقعا این پودر تاثیر داره خیلی ضعیف شدم ک‌شیر خودمو میدم شیرخشک‌ اصلا نمیخوره هرکاری میکنم شیشه ...

من میخوردم ولی در کل موقع شیر دهی خیلی ضعیف شدم چون بچمم شیر من میخورد فقط 

موز بخور گوجه خام اینا صورت رو پر میکنن

باورت شاید نشه ولی موهای پاهامم یک‌ماهه نزدم

یا خدا

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
من میخوردم ولی در کل موقع شیر دهی خیلی ضعیف شدم چون بچمم شیر من میخورد فقط  موز بخور گوجه خام ...

میخام پودر گین اپ بگیرم

پناه بر تـ💜ـو که بي واژه مرا مي شنوي...
یا خدا

😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
😂

حالا قشنگ میشه بافتشون😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2706