2733
2739
عنوان

کیا شوهراشون مثه مال من زودجوش و عصبیه😢بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 96 پست
شوهر منم اینجوریه  دربرابر همچین آدمایی فقط سکوت بعد که پشیمون شد میاد از دلت در بیاره توهم حر ...

وقتی مثل مال من همه توهین وتحقیرت می‌کنه بعد میگه تو نباید جواب بدی بعدم نباید یادت باشه تا من تو خونه بیام هرچی دلم خواست بگم مثلا بگم زشتی صورتت مثل خره کاش تو حموم بموندی بر نمیگشتی با زور دارم تحملت میکنم و قشنگتر تو خیلی هست و تو آنلاینی همش حتما یه چی داری و کار خونه نمیکنی درصورتی که من خسته شدم کار خونه حوصله خودم هیچی ندارم نه محبت نه‌ عشقی توش نمبینم با زور تحملش میکنم انگار اوهم همینطوره البته قبلا‌ نتونستم تحمل کنم رفتم طلاق بگیرم التماس من دوست دارم و تغییر کرد باز همون شد زورش شوهر خواهرم میشه انکار عغده ایی من قبلا تو خودم میرختم گریه میکردم الان من عیبهاش تو روش میارم وکوتاه نمیام چون حق من نیست من از هر لحاظ عالی هستم حقم این نیست قبلا هفته آیی یبار بود الان بیشتر شده انگار زورش به بقیه نمی رسه میاد تو خونه سر من در میاره 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
همین عبارت دست خودش نیست رو به مشاور گفتم گفت درسته که دست خودش نیس  کسی که دیابت داره دس ...

ادما میتونن حرفشون مزه کنند این از بی عقلیشون نه دست خودشون نیست 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم به شدت عصبیه  داد میزنه  با صدای بلند حرفاشو میزنه   ولی من و بچه‌ها ساکتیم ...

توهم مثل من گرفتاری خیلی سخته از رفتارهای دیگش میگی؟

توهم مثل من گرفتاری خیلی سخته از رفتارهای دیگش میگی؟

کاش تاپیک هامو حذف نکرده بودم  من ۵۲ سالمه  و ۳۰ سال زندگی  مشترک  تا همین پارسال قهر و بود   آخرین بار تهدید به جدایی کردم  از آذر تا الان فعلا قهر نکرده     عصبیه   مهمونی می ریم اونقدر حرف می زنه من خجالت می کشم  جوری که اجازه حرف زدن و مهلت نمیده     جوری که من از فامیل خجالت می کشم  فقط خود ش رو عقل کل میدونه   و راجع به هر نکته‌ای اظهار نظر میده   و جلو جمع ضایع می‌کند  مجبورم  حرف نزنم   و خیلی چیزا ..... فقط خودم و بچه ها داریم مشاوره میریم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2742
وقتی مثل مال من همه توهین وتحقیرت می‌کنه بعد میگه تو نباید جواب بدی بعدم نباید یادت باشه تا من تو خو ...

مشاوره برو  خیلی بهت کمک می کنه این افراد مریض ن  و مارو هم مریض کردن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
وقتی مثل مال من همه توهین وتحقیرت می‌کنه بعد میگه تو نباید جواب بدی بعدم نباید یادت باشه تا من تو خو ...

خوب همین حرفا رو به خودش بگو بگو حق نداری از کسی چیزی ناراحت شدی سر من خالی کنی اینم بگم عزیزم شوهر من این همه تحقیر به کنار که میکنه هیچ حتی یکی به دو کنم کتکمم میزنه البته من شرایط طلاق ندارم با یه بچه یه سال و نیم خونوادمم پشتم نیستن مجبورم دربرابر کاراش سکوت کنم کوتاه بیام اونم پشیمون میشه بعدا میاد منت کشی ولی خب دلمم میشکنه اما چاره ای ندارم جز تحمل تو هم صبر داشته باش کم کم راه میاد باهات باهاش درد دل کن بگو محبت نمیکنی دلم به کار نمیره  منم آدمم انرژی میخوام ....درست میشه عزیزم فقط زیاد خودت درگیرش نکن بهش بیتوجهه باش بیشتر میاد سمتت 

راستی توخونه درمورد کارو بار ایناش باهات حرف میزنه؟

تجربه کردم جواب گرفتم.اون لحظه موقع بحث کااامل سکوت کن.حتی اگه حق با تو باشه.بعدا تو موفع مناسب راجع ...

جدی؟

بیشتر بگک چجوری خودتو کنترل میکنی هیچی نمیگی😢🙏

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬
2740
پس درکش کن . وقتی زنگ میزنی نگو الو سلام خوبی؟ بگو عشقم ؟ کجایی زندگیم یه زحمت کوچولو برات دارم...بج ...

اگه مشکلمون حل شد...باشه چشم 

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
توچیکارمیکنی؟ ساکت میمونی؟

اکثرا اره چون بعدش خیلی پشیمون میشه

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
شوهر منم دقیقا همینه یهو عصبی میشه یهو فرو کش میکنه من سعی میکنم یا جواب ندم یا از دعوا و تنش جلوگیر ...

ممنون که به منم یاددادی اینکارو کنم

ازتک تک کسایی که اومدن و راهنماییم کردن ممنونممممم

قطعا ارامشی که به زندگیم میدین بااطلاعاتتون برمیگرده به زندگی خودتون❤️❤️❤️🙏🙏🙏

2706