2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون مثه مال من زودجوش و عصبیه😢بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1719 بازدید | 96 پست

شوهر منم دقیقا همینه یهو عصبی میشه یهو فرو کش میکنه من سعی میکنم یا جواب ندم یا از دعوا و تنش جلوگیری میکنم چون نه خودم اعصابم میشه نه دوست دارم دعوا تو روحیه دخترم تاثیر بزاره 

پسر زیبای من آمدنت را بزرگ میدانم و قدم هایت را بوسه میزنم.خوش آمدی جان مادر🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خود شوهرتم 

عصبی میشم هرچی از دهنم در میاد به شوهرم میگم 

این عصبانیتم فقط ۱۰ دیقه طول میکشه ولی این ۱۰ دیقه مرده زندشو جلوش میارم بعدش پشیمون میشم😥😥😥

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
2731
آره بخدا ...الانم پیام داده منتظرتم بیا گفتم نمیام...تلفنی بحثمون شد اون سرکار بود،منم رفتم شهر خودم ...

یعنی چی؟چرا دعوا کردین چرا طلاق آخه!؟توروهدا تا چیزی میشه نرو اینجور عادت می‌کنه ها...الانم بذار بیام دنبالت خودش متوجه اشتباهش میشه

شوهرت شاید خانواده پرخاشگری داره و همیشه از طریق تلفن بهش انرژی منفی رسیده در نتیجه گوشی زنگ خطر ذهن ...

آره بنده خدا خودشم میگه من تو خانوادم محبت ندیدم همش جنگ و دعوا بوده....بقول شما تو خانواده اینا تماس تلفنی یعنی یه دعوا تو راه 🤕

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
2740
امضات ☹️

😢

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 

شوهر منم اینجوریه 

دربرابر همچین آدمایی فقط سکوت بعد که پشیمون شد میاد از دلت در بیاره توهم حرفات بهش بگو واقعا همچین آدمایی کنترل ندارن یا باید با سکوت بسازی یا اینکه جدا شی ولی اگه زندگیت دوس داری کاری بهش نداشته باش پشیمون میشه خودش

یعنی چی؟چرا دعوا کردین چرا طلاق آخه!؟توروهدا تا چیزی میشه نرو اینجور عادت می‌کنه ها...الانم بذار بیا ...

میگم شوهرم تلفنی پرخاشگر میشه هرچی از دهنش در میاد میگه....سر موضوعی بحثمون شد ک تلفنی بدتر شد 

تو اوج اعصبانیت جفتمون گفتیم طلاق

آره بنده خدا خودشم میگه من تو خانوادم محبت ندیدم همش جنگ و دعوا بوده....بقول شما تو خانواده اینا تما ...

پس درکش کن . وقتی زنگ میزنی نگو الو سلام خوبی؟ بگو عشقم ؟ کجایی زندگیم یه زحمت کوچولو برات دارم...بجای الو حرف محبت امیز بزن

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

من وقتی عصبی هستم کنترل حرفام از دستم خارجه و اگه مرد بودم قطعا شوهرم رو میزدم 😂سه شدن بعد پشیمون میشم و احساس گناه و طرد شدن دارم ..البته شوهرم میدونه سر به سرم نمیذاره ولی میخوام بگم درک کنین گاهی آدم دست خودش نیست 

شوهر منم به شدت عصبیه  داد میزنه  با صدای بلند حرفاشو میزنه   ولی من و بچه‌ها ساکتیم    مشاوره رفتم گفتن دارو باید مصرف کنه  کنترل خشم نداره  ولی دارو و درمان و مشاوره قبول نداره   اوایل خودم باهاش حرف میزدم  به جایی نرسیدا  الان بچه ها از پسش برمیان ولی خیلی دل بچه‌ها رو می‌سوزونه  هر چی دهنش میاد می‌گه  مثل ( عن خر  نفهم )    دیروز بهش گفتم تو مادرتو دوست داری این کلمات رومیگی گفت نه  گفتم پس به بچه ها هم نگو   !!  گفت بچه کاری می کنه که بگم  بچه ها جوابشو میدن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
من وقتی عصبی هستم کنترل حرفام از دستم خارجه و اگه مرد بودم قطعا شوهرم رو میزدم 😂سه شدن بعد پشیمون م ...

همین عبارت دست خودش نیست رو به مشاور گفتم گفت درسته که دست خودش نیس  کسی که دیابت داره دست خودش نیس ولی درمان دیابت دسته خودشه که

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706