2297
2298

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

🙄🙄🙄

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم.💛🌻•📝🌼•برای تمام این سال‌ها از تو ممنونم. برای تمام لحظاتی که دوام آوردی و در گوشِ من زمزمه میکردی که «این نیز میگذرد»، تو قطعاً دوست داشتنی‌ترین بخش زندگی‌ام هستی.با پیدا کردنت می‌توانم تغییر را شروع کنم. می‌توانم بخش‌هایی از رفتارهایم را تغییر دهم و می‌توانم عشق ورزیدن را دوباره بیاموزم امّا این بار این تغییرات، لحن سرزنش نخواهد داشت. صبورتر خواهم شد و راحت‌تر با نقص‌ها کنار خواهم آمد. تو تا همیشه زیباترین همراه زندگی‌ام خواهی بود. کنارت خواهم ماند. این بار صبورتر و امیدوار...ممنونم 《 خودم》💛🌻

این داستان یادآوری شب شدن در نی نی سایت😅

ریحانه خانم😇دختر موفق، مادر مهربون،همسر عالی🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب خیلی بهتون نزدیک هستن فقط ایمان قوی داشته باشید💌من همونی ام که داخل تاپیک ها میگم این داستان😅😆

🙄😂

من به خواب کربلا هم راضیم !!                   یا حسین مددی                         یعنی اگه ازدواج کنیم دیگه وقتی مهمون میادنمیتونیم بریم تو اتاقمون قایم بشیم؟                    مادر بزرگـم همیـشه میـگفت: ننـه آدم اول بایـد خودش گرون بـاشـه بـعد خونـه و ماشـینش!!                  گیرم عـذرخواهـی کردی بـخاطر حرفـی کـه زدی☻‌‌‌ بـا ذاتـی که آشـکار کردی چـه مـی کنـی⚘                             مـن نمیـخام زنـده بـمونم میــخام زنـدگـی کنــم✎               آبـــی تـر از آنـم کــه بـی رنــگ بـمیرم❥
دمت گرم من فک میکردم روزه

عالی بود👌🏽🤣

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم.💛🌻•📝🌼•برای تمام این سال‌ها از تو ممنونم. برای تمام لحظاتی که دوام آوردی و در گوشِ من زمزمه میکردی که «این نیز میگذرد»، تو قطعاً دوست داشتنی‌ترین بخش زندگی‌ام هستی.با پیدا کردنت می‌توانم تغییر را شروع کنم. می‌توانم بخش‌هایی از رفتارهایم را تغییر دهم و می‌توانم عشق ورزیدن را دوباره بیاموزم امّا این بار این تغییرات، لحن سرزنش نخواهد داشت. صبورتر خواهم شد و راحت‌تر با نقص‌ها کنار خواهم آمد. تو تا همیشه زیباترین همراه زندگی‌ام خواهی بود. کنارت خواهم ماند. این بار صبورتر و امیدوار...ممنونم 《 خودم》💛🌻
خب برای درک این تاپیک باید بری تاپیک اگه اعتقاد نداری نیا رو بخونی🤣

نفهمیدم چی میگی خاهر

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
دمت گرم من فک میکردم روزه

نه باو این چه حرفیه 🤣🤣🤣🤣🤣 بابا بچه هه تاپیک بغلی یعنی عصر تقریبا درباره چیزای جن و اینا بود خواستم به دخترا یاداوری کنم وقت ترسیده 🤣🤣

ظهر یه تاپیک بود در باره جن و اینا ترسیده بودیم هممون خواستم یادشون بندازم 🤣😂🤣

حالا افتاد🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
نه باو این چه حرفیه 🤣🤣🤣🤣🤣 بابا بچه هه تاپیک بغلی یعنی عصر تقریبا درباره چیزای جن و اینا بود خوا ...

من نزدیکای غروب بودم تاپیکش دیدم آروم ترکش کردم 🚶‍♀️

آنکه از دشمن برای من خبر آورده بود/پیشِ دشمن هم یقینا غیبتم را کرده بود/بارها رویِ رفیقانم قسم خوردم ولی/آن رفیقی که زمینم زد نمک پرورده بود/ دو نفر رو هیچوقت نمی بخشم ☝️ اونی که پشت سرم حرف زد ✌اونی که حرفش باور کرد