2737
2734
عنوان

ببینین شوهر سابقم چی میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3422 بازدید | 71 پست
دیگه جوابشو نده  چندتا از سکه های مهریت باقی مونده؟ بنظر من فقط بخاطر سکه هاست میخواد برگردی ...

هنوز فقط پیش قسط داده به یک سکه  هم نرسیده 313تاس

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
خب این بار با شناخت بیشتر وارد زندگی شو برین پیش یه مشاور خوب مشکلات زندگی سابقتونو بگین. یه مدت رفت ...

اره راست میگی اگر هم فرصتی باشه باید قبلش کمک تخصصی بگیریم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز فقط پیش قسط داده به یک سکه  هم نرسیده 313تاس

خدا خیرت بده خب همینه دیگه

اگه بجز خیانت چیز دیگه ای میگفتی بهت میگفتم برید پیش مشاوره

ولی تو میگی ۳سال صبر کردم چیزی درست نشد

بعضی وقتا بشین به کارایی که باهات کرده فکر کن خود به خود ازش زده میشی

عاقل باش گول نخور

چیزی که بالا آوردی رو سعی نکن دوباره قورت بدی

من شوهرم خیانت نکرد و دوتا هم بچه دارم ولی اگه جای تو بودم عمرا به زندگی قبلی بر نمیگشتم

تو بچه نداری اگه برگشتی و بچه دار شدی و زندگیت درست نشد چی؟

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
راست میگی الان خیلی ارامش دارم. دارم با مامانم زندگیمو می کنم و درس می خونم. نصف حقوق بابامم به اسم ...

آدم دوبار از یه سوراخ نمیخوره. صبر کن. و یه زندگی درست درمون و با عشق شروع کنه. آدم سرد و بی احساس هیچوقت خوب نمیشه

اینقدر بدم میاد عکس پروفایلمو کپی میکنید😒
2728
واقعا متاسفم انگاری این چیزا آرامش و خوشبختی میاره

صفحه اول رو ببین حتی به خودشون زحمت ندادن بپرسن دلیل جداییت چیه

فقط بخاطر اینکه اسم خونه اومد

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2740
حس می کنم تا اخرین حد توانم تلاش نکردم واسه زندگیم.چون من کارای جدایی رو کردم, عذاب وجدان دارم. اخه ...

خب مگه حتما باید دعوا میبود....رابطتون یه جوری بوده باید با این سر میکردید؟

زن= انسان  مرد=انسان  انسان=انسان   مرد=زن
صفحه اول رو ببین حتی به خودشون زحمت ندادن بپرسن دلیل جداییت چیه فقط بخاطر اینکه اسم خونه اومد

انگاری این همه آدم که یه قصر اصن به نامشونه خوشبختن

زن= انسان  مرد=انسان  انسان=انسان   مرد=زن
خدا خیرت بده خب همینه دیگه اگه بجز خیانت چیز دیگه ای میگفتی بهت میگفتم برید پیش مشاوره ولی تو میگی ...

چقدر حرفاتونو دوست داشتم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
راست میگی الان خیلی ارامش دارم. دارم با مامانم زندگیمو می کنم و درس می خونم. نصف حقوق بابامم به اسم ...

پس دردت چیه ک باز بری دوسال دیگه خیانت ببینی و باز دلت بشکنه و بعد میتونی باز مهر طلاق بره تو شناسنامت؟؟؟

حرف شما مثل این هست که پل های روی رودخونه کامل شکسته و می خوای دوباره بری اون طرف رودخونه

ببین دوست من این زندگی اگه خوب بود به طلاق کشیده نمی شد. 

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖

برنگرد هیچ وقت

الان بچه نداری

برگردی و بچه دار بشی و دوباره به مشکل بخوری میخوای چیکار کنی

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2706