2726
عنوان

ببینین شوهر سابقم چی میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3411 بازدید | 71 پست
راست میگین بچه ها.... ادم وقتی حرف حق رو از زبون بقیه میشنوه انگار عقلش میاد سر جاش

عزیزم آدم یه اشتباه رو دوبار تکرار نمیکنه معمولا تو ازدواج های سنتی این مسائل پیش میاد چون زن و مرد حسی بهم دیگه ندارن برو درستو بخون بعدم با کسی که عاشق شدی و دوسش داری ازدواج کن هنوز خیلی فرصت هست 

حق طلاق و اگ بهت میده وتعهد میده که ادم شده خیانت نمیکنه برگرد خونه به چه دردت میخوره که میگی خونه بزن به نامم   خونه وپول  مهم تر از روح و روانته مهم تر از جونته 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوففف راست میگی من خیلی راحت جدا شدم..همین هم باعث عذاب وجدانمه هم قدرشو نمیدونم....کاش بیخیالم شه ب ...

شما که اینطور میگی یعنی دلت نمیخاد با اون‌مرد باشی خیلی راحت میگی کاش بره اونو بگیره بعضی ها جای شما باشن همش جلز ولز میکنن اما شما که اینقدر سردی نسبت بهش به نظرم واسه رجوع بیشتر فکر کن

2728
دوس دختر داشت. بعدش ک فهمیدم رابطمون سرد شد  کلا هم هیچوقت اونقدر گرم نبودیم چون سنتی ازدواج ک ...

برنگرد 

ممکنه به خاطر تلافی کارات باشه یعنی مهریه و طلاقت 

بعد بری سر خونه زندگی جلو چشمت هرغلطی‌کنه اما حق طلاق نداری این سری 

فقط یه خونه داری که اونم وقتی عذابت میده به چه دردی میخوره

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
دوس دختر داشت. بعدش ک فهمیدم رابطمون سرد شد  کلا هم هیچوقت اونقدر گرم نبودیم چون سنتی ازدواج ک ...

یعنی یه خونه ارزش این داره ک با یه الدنگ  دوباره بری زیره یه سقف

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
هنوز نمیدونن شوهر چیکارا که نمیتونه کنه که مهر حلال و جون آزاد کنن شوهر من دیروز بهم میگه ۲۰۰میلیون ...

همین حرفشو ضبط میکردی به گوش قاضیه عادل میرسوندی طلاقتو میداد

لطفا بسادگی دل نشکنید.لطفا
همین حرفشو ضبط میکردی به گوش قاضیه عادل میرسوندی طلاقتو میداد

ای خواهر چی میگی قاضی هم هم جنس همیناست

فردا به شوهرم میگه چرا طلاقش بدی بیا اجازه بدم برو دومی رو بگیر 

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
عزیزم آدم یه اشتباه رو دوبار تکرار نمیکنه معمولا تو ازدواج های سنتی این مسائل پیش میاد چون زن و مرد ...

کاش منم تو۲۴سالگی ازدواج نمیکردم. درسمو تموم میکردم. شاید بایکی که دوستش داشتم ازدواج میکردم. بعصی وقتام فک میکنم شایدم اصلا مث خیلی دخترا خواستگاری پیدا نمیشد اونوقت چی! ولی ۹۹درصد همیشه فک میکنم بالاخره ازدواج میکردم. چون من آدم بمونی نبودم😅

ای خواهر چی میگی قاضی هم هم جنس همیناست فردا به شوهرم میگه چرا طلاقش بدی بیا اجازه بدم برو دومی رو ...

قاضی اگه واقعن عادل و ادم باشه خودش خانواده دار باشه نمیکنه اینکارو حقو بشمامیده.واسه همین گفتم قاضی عادل. خدا بهت توان و راحتیه فکر بده سخته واقعا بادوتابچه تحمل کردن

قاضی اگه واقعن عادل و ادم باشه خودش خانواده دار باشه نمیکنه اینکارو حقو بشمامیده.واسه همین گفتم قاضی ...

پیدا نمیشه دنیای بدی شده

ای کاش بر میگشتم به ۱۰سال پیش

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
حس می کنم تا اخرین حد توانم تلاش نکردم واسه زندگیم.چون من کارای جدایی رو کردم, عذاب وجدان دارم. اخه ...

خب این بار با شناخت بیشتر وارد زندگی شو برین پیش یه مشاور خوب مشکلات زندگی سابقتونو بگین. یه مدت رفت و آمد کن ببین چه تغییری کرده