2733
2739
عنوان

خانواده بد شوهرم😔

519 بازدید | 35 پست

سلام بچها من حدود چن ماه عروسی کردم شوهرم پسر عموم میشه ی جاری دارم و دوتا خاهر شوهر یکیشون ازدواج کرده اون یکی کوچیکه جاریم دختر خاله شوهرمه و از قضا چن ماه ک عروسی کردم خیلی دلم از رفتار مادر شوهر و خواهر شوهرم شکسته همیشه با اون جاریم تو گوشی حرف میزنن و پچ پچ میکنن مخصوصا خاهر شوهرم مادر شوهرم روزی صدبار زنگ میزنه ب جاریم ک بره پیشش ولی ب من اصلن زنگ نمیزنه اگ هم بزنه یبار فقط ب شوهرمم ک میگم اینجورین یا میگه برات مهم نباشه یا میگه مشکل از خودته چکار کنم کم اوردم زخدا خونوادمم ازم دورن😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگه برات مهم نباشه

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731

تو رو قران بذار نخوانت مگه فامیل شوهرم مرهم میشه برا ادم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738
اره دقیقا

راس میگه اون کاربر

بزار نخوان واقعا چرا اینقدر برات مهمه؟بخدا حرفای مفت میزنن

سالی ی بار برو

با شوهرت خوب و خوش باش خواهر

به یاد ظهر عاشورا...السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 
نمیشه مهم نباشه بخدا هر روز مجبورم برم خونشون هر روز هم ک میرمبا ناراحتی بر میگردم خونه

خب نروووووو 

چه اصراری دارین حتما برین یه جایی 

خو چرا شوهر کردین دیگه 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
خب اون خواهرزادشه باهاش راحت تره طبیعیه. مطمئن باش داره درمورد خانواده شوهرش حرف میزنه نه درمورد تو ...

خوب مادر شوهرم طوری نیس ولی خاهر شوهر لعنتیم خیلی باعث ناراحتیم میشه اونو چکار کنم

2706