2733
2734
عنوان

خانواده بد شوهرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 35 پست
ولش کن بزار تو عالم خودش باشه اون اگه معرفت و شعور داشته باشه باید یه بار از اون بپرسه یه بار از شما ...

دقیقا فقط به خودشون بد میکنن👌

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
منم از خانوادم دورم ولی خونه مادرشوهرم بیشتر از ی بار در هفته نمیرم، مگه مجبوری بری که با ناراحتی بر ...

شوهرررم نمیزاره بمونم خونه میگم تو خودت برو بزار من بمونم دعوا راه میندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین کاری به فامیل بودن نداره. اگه واست مهمه بهت توجه کنن توأم بهشون توجه کن . سعی کن صمیمی بشی . مثال کیکی چیزی درست کن ببر اونجا ..... ولی در کل حد و اندازه نگه داری بهتره. چون دیدی اینجا از توجه زیاد بیزارن شما اینجوری ...... هرکسی میبینی یجوریه

میشه برای مریضیم یه حمدشفا واسم بخونی ممنون میشم
2731
ببین کاری به فامیل بودن نداره. اگه واست مهمه بهت توجه کنن توأم بهشون توجه کن . سعی کن صمیمی بشی . مث ...

هه بقرااان دو س بار کیک درست کردم بردم نخوردن ریختنش تازه دخترش ک میخور میگغت اه اینا چیه میخوری نخور خیلی دلم میشکست

هه بقرااان دو س بار کیک درست کردم بردم نخوردن ریختنش تازه دخترش ک میخور میگغت اه اینا چیه میخوری نخو ...

ای بابا چرا خب .‌‌‌‌‌‌باید‌ تشکر کنن 

میشه برای مریضیم یه حمدشفا واسم بخونی ممنون میشم