2737
2734
عنوان

رقابت لاغری💪🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 58684 بازدید | 10718 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@32567   کجایی عزیزم نگرانتم

دخترنازت و خانواده محترم خوبن؟جات توتاپیک حسابی خالیه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65
ورزشتو انجام داوی شدتش چطور بود؟ ورزش فردات پروانه جلو ۲۰ تا  طناب ۶۰ تا سرعتی مشت زدن متنا ...

ن هنوز انجام ندادم الان انجام میدم

وای سپیده تازه اومدم خونه گشنمه در حد فیل دوست دارم نون بردارم با برنج روی گاز بخورم در این حد وااااای☹😑واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2731
ورزشتو انجام داوی شدتش چطور بود؟ ورزش فردات پروانه جلو ۲۰ تا  طناب ۶۰ تا سرعتی مشت زدن متنا ...

وژژژدانن سخت بود

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
وژژژدانن سخت بود

خخ خوبه یه بار گفتی سخته 😁 خوبه داریم میریم تو متوسط رو به پیشرفته برنامه فردات سخت تر اما انجام بده لازمه چون داره بدنت عادت میکنه این خوبه عضله میسازی 😁 منم از امروز ورزش بازورو شروع کردم

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
هیچی عزیزم  بابا که راضی نمیشه😞  فعلا در انتظار جواب بابا هستیم😞

یه چیزی بگم خواهرانه امید وارم هرچی خیره برات پیش بیاد گلم اما واقعا حیف تو نیست با این اختلاف سن ازدواج کنی این کاملا خواهرانه است فاز نصیحت بر نداشتم اصلا به من ربطی نداره اما چون دلم برات میسوزه میگم من خودم با یکی ۸ سال بزرگ تر از خودن ازدولج کردم با اینکه از لحاظ قیافه از معلوم نیست اما همش اخلاقش عین بابا بزرگاست میخواد منو تربیت کنه فکر میکنه بچه ام خب دیگ خودت حساب کن وقتی از احساس میگم اون اصلا درکی نداره مسخره میکنه یکم فکر کن پدرت صلاحتو میخواد

منم از تههههه تههه دلم برات ارزویی بهترینارو میکنم 

انشالله خوشبختیتو خودم ببیمنم گلم😊😉😍

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
2738
ن هنوز انجام ندادم الان انجام میدم وای سپیده تازه اومدم خونه گشنمه در حد فیل دوست دارم نون بردارم ب ...

نگو خوردی کتکت میزنممااا من هنوز ۷۰۰ کامل نخوردم اصلنم گشنه ام نیست یه تیکه کیک درست کرده بودم اونو خوردم کالریشو حساب کردم اشکال داره؟

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
نگو خوردی کتکت میزنممااا من هنوز ۷۰۰ کامل نخوردم اصلنم گشنه ام نیست یه تیکه کیک درست کرده بودم اونو ...

ن نخوردم ولی اگه شام بخورم از ۷۰۰ میزنه بالا دیگه طاقت ندارم😑😂

ن چ اشکالی وقتی به ۷۰۰نرسیدی

خخ خوبه یه بار گفتی سخته 😁 خوبه داریم میریم تو متوسط رو به پیشرفته برنامه فردات سخت تر اما انجام بد ...

فردا قبل رفتن ب سرکار باید انجام بدم چون امروز جونم بالا اومد تا انجام دادم هرچند فردا صبحم شاید نباشم

2706