2733
2734
عنوان

لکنت پسر 8ساله

756 بازدید | 69 پست

سلام پسرم امسال میره کلاس دوم،، شعر و متن رو بدون لکنت میخونه،،ولی تو حرف زدن عادیش کلمات رو میکشونه،، مثلا میخاد بگه خوب مقصر خودش بود میگه خوووووو خووووب مقصر خودش هست یامیخاد حرف رو شروع کنه با آآ میگه بعد توقف بعد حرف میزنه فقط هم بعضی کلمات رو میگه اینطوری،، گفتار درمانی چند جلسه بردمش همکاری نکرد،، دیروز با پسر خالش دعواش شد تا اومد بگه مقصر خودش بود از بس کلمات رو کشوند پسر خالش مسخره اش کرد درسته مامانش دعواش کرد ولی همیشه که ما نیستیم،، اینم بگم تو خوندن و روانخوانی اصلا مشکل نداره فقط حرف زدن عادی،، یعنی از بس حرف رو میکشونه که حوصله طرف مقابل سر میره

ای خدا پسرای منم امسال میرن کلاس اول .لکنت دارن.دوسال بردم گفتار درمانی هییییچ فایده ای نداشت.

از الان غصم گرفته واسه مدرسه شون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم حتما درمانش کن پسر عموم لکنت داره از بچگی گرفت هنوز ک ۲۳سالشه داره و خیییلی رو اعتماد بنفسش تاثیر داشته طوری ک ترک تحصیل کرد..حتما مسخرش میکردن😣

❤درمــــن بـــدمــی مــن زنـــده شـــوم..یـــک جــان چـــه بـــود صــد جـــان مـــنــی..❤

سلام.ببنید شعر وآهنگ و هرچی که وزن و آهنگ داره باعث لکنت نمیشه .پسر شما دارای لکنت هست.اول اینکه این مشکل رو برای اون بزرگ نکنین .به او فرصت حرف زدن بدین و حرف اون رو قطع نکنین در هنگام حرف زدن.نذارین تا دیر وقت بیدار بمونه چون برقراری مسیر عصبی مغز با ترشح هورمون ها رابطه مستقیمی دارع وهرچه این ترشح بیشتر باشه فرد کمتر دچار لکنت میشه‌.من تمرین لکنت رو بلدم چون اختلال کار میکنم تا حدودی زیادی ولی خوب اگر مایل هستین حتما به گفتاردرمانگر مراجعه کنین وپیشگیری کنین

2740

از چندسالگي نمود كرده؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

منم از بچگی لکنت دارم تا الان ک ۲۲ سالمه واقعا اذیت میشم تا دیر نشده ببرش دکتر خوب ک لکنت باعث پیشرفتش میشه من خیلی غصه میخورم اذیت میشم نمیتونم از خودم دفاع کنم جای برم حتی برم پیش دکتر حتی درست با کسی حرف بزنم همیشه همه اذیتم میکنن زجرم میدن ولی من بخاطر لکنتم تا میترسم و استرس میگیرم کلا زبونم قفل میشه و سکوت میکنم خیلیا ازم سواستفاده میکنن پسرت ببر جای خوبی ک مثل من نشه

سلام.ببنید شعر وآهنگ و هرچی که وزن و آهنگ داره باعث لکنت نمیشه .پسر شما دارای لکنت هست.اول اینکه این ...

عزیزم با گفتار درمان همکاری نمیکنه،،،، شوهرم نمیذاره ببرمش میگه عصبی میشه،، چون پیش یه کم پسرم عصبی شده،، ببین عزیزم متن کتاب  یا کتاب قصه بذار جلوش بدون یه ذره لکنت واضح میخونه،، 

اره

استرسش زیاده  براش وقت بزارید همیشه اشتباهاتش رو با ارامش بهش بگید ب هیچ وجه سرش داد نزنید  اصلا بهش نگید عجله کنه و وقتی لکنت میگیره  خیلی عادی و بی توجه باشید رابطه عاطفی خودتون و همسرتون رو با پسرتون  عاااالی کنید  و نقاط مثبتش مدام ب روش بیارید و مخصوصا تو جمع  خیلی ازش تعریف کنید تنبیهش همراه با داد زدن نباشه  فقط محروم کردن از چیزیکه دوست داره البته اونم بعد ازینکه  بدی های کاری رو که نباید انجام بده  براش توضیح دادید و گوش نداد  بعد تنبیه  

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
2706