2737
2734
عنوان

لکنت پسر 8ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با گفتار درمان همکاری نمیکنه،،،، شوهرم نمیذاره ببرمش میگه عصبی میشه،، چون پیش یه کم پسرم عصبی ...

ببینید سعی کنین ورزش رو واسش در نظر بگیرین.کتاب خوندن رو آهسته و از درجات ۷و۸ شروع کنین بعد برسونین به درجات ۱و۲ وبعد عادی.روزی ۱۵ دقیقه و سه تا ۵ تایی روی سخن گفتن و داستان واینا کار کنه البته این شگرد داره اینکه چطوری تمرین کنه

2742
ای خدا پسرای منم امسال میرن کلاس اول .لکنت دارن.دوسال بردم گفتار درمانی هییییچ فایده ای نداشت. از ا ...

خيلی باید حواست باشه،، که بچه ها تو مدرسه اداش رو درمیارن و بخندن،، یا بشه سوژه خنده بچه ها،، که آینده بچت کلا نابوده

متاسفم عزیزم،، 

ممنونم یه دکتر میشناسم بهش زنگ زدم گفت دو روز بیا تهران خوبت میکنم فقط دو روز ولی من ن پولش دارم تهران هم دوره وسیله ندارم ۲۵۰۰ گفت هزینه اش هست من ۲۵۰۰ میتونم جور کنم ولی رفت امد خرج ندارم کسی هم همراهیم نمیکنه ک ببرم اگ میخوای تا شمارشو بهت بدم کمکی کرده باشم بچتون خوب بشه

2740
ای خدا پسرای منم امسال میرن کلاس اول .لکنت دارن.دوسال بردم گفتار درمانی هییییچ فایده ای نداشت. از ا ...

به معلمش بگین فضای تشنج بار و مضطربیو واسش رقم نزنه تو کلاس.اونو در حالت ریلکس قرار بده تو کلاس و از روش شرطی سازی کلاسیک استفاده کنه.یعنی نذاره جو کلاس پسر شمارو شرطی کنه چون این موضوع در دانشگاه هم گریبان گیر پسر شما خواهد شد.بهش اجازه حرف زدن بده وحرفشو هیچوقت قطع نکن .با اهنگ ذهنش نرمش بده و براش داستان بخون و از اون بخواه داستان رو براتون تعریف کنه.مادر های ک باردارن حتما باید تو بارداری برای بچشون داستان وقصه بخونن حتی تو شکمشون هست این تو هوش کلامی کودک اثر فوق العاده ایی خواهد داشت

شماره ی اینو بهم میدی لطفا مررسی

چشم ۰۹۳۶۳۵۰۱۵۹۰ واتساپ هم دارن قشنگ راهنماییت میکنه گفت خیلیا اومدن پیشمون درست شدن خیلی اصرار میکرد ک برم ولی پشتیبانی ندارم اگ تو داری برو موفق باشی🙏🌹🥰

من طب سنتی هم بردمش،، چون آب از دهنش هم خیلی میاد،، دکتره گفت پسرت لکنت نداره ولی بدنش سردی داره،، کندر داد و گفت تا یک ماه لبنیات نده،، یک شب قبل ازخواب دمنوش زعفران و نبات،، یک شب دمنوش بابونه،، یک شب گل گلو زبان،، یک شب ذدمنوش آویشن،، تا یک ماه،،، گفت ده شب خواب باشه

به معلمش بگین فضای تشنج بار و مضطربیو واسش رقم نزنه تو کلاس.اونو در حالت ریلکس قرار بده تو کلاس و از ...

حتما باید قبلش با معلمش صحبت کنم.

پسرای من از مراسم ختم پدر همسرم ترسیدن از جیغ و دادهای عمه هاشون .اشتباه کردم بردمشون.

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2706