2733
2739
دو سال پیش بنا به دلایلی مجبور به ازدواج شدم
خانواده م مخالف بودن
با همسرم تفاوت فرهنگی و طبقه ای زیادی داشتم و دارم
ولی بسیار پسر خوب و خوش اخلاق و خیلییییی هم منو دوست داره

خلاصه اینکه با همچنین آدمی ازدواج کردم

ما از دو تا شهر دور هستیم و محاسباتم درست در نیومد و به هیچ کدوممون انتقالی ندادن الان دوساله اون شاهروده و من کرمان
دیگه از دوری و از درجا زدن خسته شدم و تصمیم به طلاق گرفتم ولی دودلم
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
وا بنظرمن ک تصمیمت اصلا عاقلانه نیس درکت میکنم دوری سخته خیلییی اما اگ واقعا دوسش داشتی حتی ب طلاق فکرهم نمیکردی
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب اینجوری که نمیشه....اگه واقعا همسرتو دوست داری برای حفظ زندگیت قید کارتو بزن برو پیش شوهرت.اونجا دنبال کار باش
پسرم، مرد من،دستان کوچکت تکیه گاه امن من و نگاه شیرینت آرامش بخش لحظات دلواپسیه من است. ممنونم که هستی
2740
عزیزم به این زودی اسم طلاق نیارین؛ در زندگی زناشویی، صبر و تحمل، نقش زیادی داره؛ همیشه اینجوری نمیمونه، مردی با این خصوصیات اخلاقی رو صرف دوربودن، از دست ندید؛ صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند، بر اثر صبر، نوبت ظفر آید؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
وای اصلا حقوق اون کفاف زندگی رو نداره چون مادرش مریضه و خرج دوا و دکترش رو هم همسرم باید بده
الان یعنی چی به همین راحتی میگی طلاق؟؟؟!!واقعا دوسش داری؟!! خب برو شهر همسرت یعنی انقد کار یا تحصیلت مهمه ک میخوای طلاق بگیری؟؟!!!!!!!

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

قبل از ازدواج اومدم همین جا تاپیک زدم همه گفتن نکن پشیمون میشی و همینطور هم شد بذای همین تاپیک زدم
2706