2297
2330

زیر جونم موهای،زائد دارم  صورتم موهای مشکی پر داره. همش،با بندانداز،برقی برمیدارم. به ۳ روز،نمی‌کشه در میاد. کلا پو موعم. بدنم که نگم 😏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051

هورمون مردونتون بالاس؟

سعی کن  دمنوش نعناع بخوری

یک وجود سیمانی بسازیدهرچ سنگ زدند سنگ بشکند🦍    ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              

هورمون مردانتون زیاده

ترکیب عرق رازیانه با عسل تا 40روز هورمون زنانه بدنتونو زیاد میکنه موهاتون کرکی میشه 

من سردوقلوهام عادت داشتم به جای اب عرق کاسنی یا همین رازیانه، بیدوشاطره بخورم نمیدونستم عرق رازیانه هورمون زنانه رو زیاد میکنه دوقلوهام خیلییی خوشگل شدن ولی پسرم فیسش کپی دختراس الحمدالله خدا رحم کرد مشکلی هورمونی پیش نیومد براش

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
نمیدونم ازمایش ندادم.عه نعنا برای،چی خوبه؟

برا هورمون مردونه بزنی گوگل میارع

یک وجود سیمانی بسازیدهرچ سنگ زدند سنگ بشکند🦍    ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              
باید چکار کنم

دلیلشو گفتم دیگه.. بخون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
کیست سینه دارم نمیتونم رازیانه بخورم 

برین دکتر زنان حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40