2737
2734
عنوان

شیرخشک نان۱ توپول میکنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 37 پست
من ک میدم نرماله ن لاغر ن تپل.بستگی ب بعضی بچها داره.یکی از فامیلامون بچش نان خورد تپل بود.ب ی بچه د ...

مرصی گلم 

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

سلام ،ببخشید تو یه تایپیکاتون خوندم بچه اولتون مشکل ژنتیکی داشت ،الان بچه اتون سالمه ؟برابارداری دومتون چه کارایی انجام دادی چه داروهایی مصرف میکردی؟

آخه بچه منم ناهنجاری داشت فوت شد خیلی میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ،ببخشید تو یه تایپیکاتون خوندم بچه اولتون مشکل ژنتیکی داشت ،الان بچه اتون سالمه ؟برابارداری دوم ...

سلام عزیزم خوبی؟؟

بعله بچه دومم کاملا سالم 

هیچ کار خاصی نکردم فقد س ماه قبل رفتم پیش دکتر ماما برام مولتی ویتامین و فولیک اسید داد ب مدت س ماه خوردم بعد اقدام کردم

اصلا نگران نباش گلم ‌..انشالله ی بارداری سالم تجربه میکنی 

اگ سوالی داشتی در خدمتم 

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍
سلام عزیزم خوبی؟؟ بعله بچه دومم کاملا سالم  هیچ کار خاصی نکردم فقد س ماه قبل رفتم پیش دکتر ما ...

سلام عزیزم خداروشکر که کوچولوت سالمه ،ببخشید میشه بگید مشکل بچه اولتون چی بود ؟

من هنوز باردارنشدم ،لطفا برام دعا کن خداوند به زودی زود فرزندان سالم و صالح بهم بده

2728
سلام عزیزم خداروشکر که کوچولوت سالمه ،ببخشید میشه بگید مشکل بچه اولتون چی بود ؟ من هنوز باردارنشدم ...

سلام عزیزم

ببخش دیر جواب دادم

زیاد نی نی سایت نمیام

فردا بهت توضیح میدم

سلام عزیزم خواهش میکنم ،منم دیر به دیر میام ،هرموقع پیاممو دیدی بیزحمت جواب بده، یه دنیا ممنون

سلام عزیزم خوبی 

شرمنده ام ک زودتر جواب ندادم 

مشکل بچه اولم هیدروسفالی داشت..قلبش مشکل داشت...دست و پاشم کوتاه بود ینی مشکلاتش زیاد بود 

ولی بچه دومم خداروشکر کاملا سالم 

کار خاصی هم نکردیم فقد س ماه قبل تحت نظر دکتر خوب باش مکمل و اسید فولیک .بخور ب خودت برس 

مطمن باش ی نی نی ناز ب دنیا میاری ...

باز اگر سوالی داشتی من در خدمتم

سلام عزیزم خوبی  شرمنده ام ک زودتر جواب ندادم  مشکل بچه اولم هیدروسفالی داشت..قلبش مشکل ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم بابت پاسخگوییت ان شاالله همیشه تنتون سلامت دلتون خوش و لبتون خندون باشه 

2738