2733
2734
عنوان

شیرخشک نان۱ توپول میکنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 37 پست
خیلی خوبه ماشالا , چرا خودت و بچه رو ازار میدی الکی ؟ دختر من از پسر شما ریزه تره کسیم نمیتونه چیزی ...

چن کیلو ب دنیا اومده گلم؟؟؟

الان چن وقتشه چن کیلوعه؟؟

منم‌شیرم داره خشک میشه 

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍
تولد ۲۷۰۰..پسر...

خیلی هم خوبه 

مردم چی حرفایی میزنن 😒😒 

بخاطر حرف هایی که پشتش ، هیچ تفکری وجود نداره ، خودت رو از لذت بردن در  دوران نوزادی پسرت محروم نکن. 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر اگ‌شیر کافیه الکی‌شیرخشک‌نده من شیر نداشتم مجبور بودم‌شیر خشک‌میدادم

داره خشک میشه خواهر😔دیگ‌ سینمو نمیگیره فقد تو خواب

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍
2731
استاتر اگ‌شیر کافیه الکی‌شیرخشک‌نده من شیر نداشتم مجبور بودم‌شیر خشک‌میدادم

شما چ شیرخشکی میدی؟؟

بچتون چن وقتشه

خیلی هم خوبه  مردم چی حرفایی میزنن 😒😒  بخاطر حرف هایی که پشتش ، هیچ تفکری وجود نداره ، ...

مرصی عزیز دلم انقد خوب بود وقتی تو خونه بودم جایی نمی‌رفتم..اصلا ب وزن بچه توجه نمیکردم‌...خدا لعنتشون کنه دو هفتس فکرمو ب هم ریختن اه 

2750 به دنیا اومده الان 5 ماهش تموم شد 6 کیلو هستش 

واقعاااا از اول شیرخشک میدادی؟؟؟

چرا وزن نگرفته عزیزم ار حرفم ناراحت نشیا ....گفتین ۶ تعجب کردم 

مرصی عزیز دلم انقد خوب بود وقتی تو خونه بودم جایی نمی‌رفتم..اصلا ب وزن بچه توجه نمیکردم‌...خدا لعنتش ...

اصلا اهمیتی نده 

از این به بعد هم با بزرگتر شدن بچه ، حرفای بیشتری هم می‌شنوی 

فقط به سلامتی و خوشبختی خودت و خانواده ات فکر کن. 

یک جایی خوندم ، به حرف مردمی که بعد از مراسم خاکسپاری (زبونم لال ، دور از جونت ) بزرگترین دغدغه شون اینه که نوشابه ی زرد بخورن یا مشکی ، اهمیتی نده 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
اصلا اهمیتی نده  از این به بعد هم با بزرگتر شدن بچه ، حرفای بیشتری هم می‌شنوی  فقط به سل ...

💚💙💙💙💙💙💜💜💜🤎💙💚💢💛🧡🧡🧡❤❤

واقعاااا از اول شیرخشک میدادی؟؟؟ چرا وزن نگرفته عزیزم ار حرفم ناراحت نشیا ....گفتین ۶ تعجب کردم&nbs ...

بله از همون اول دادم , طبق روال و نمودار خودش پیش رفته دکتر هم گفت خوبه لزومی نداره که بچه قطعا تپل و چاق باشه عزیزم 

بله از همون اول دادم , طبق روال و نمودار خودش پیش رفته دکتر هم گفت خوبه لزومی نداره که بچه قطعا تپل ...

ینی الان پسر مم ۵۱۰۰ هستش زیاد هم هست؟؟؟

ععع جدی مرصی عزیزم الان ۶ روزه میدم ....

من ک میدم نرماله ن لاغر ن تپل.بستگی ب بعضی بچها داره.یکی از فامیلامون بچش نان خورد تپل بود.ب ی بچه دیگش اپتامیل داد اونم تپل بود فک کنم ژن هس.بعدم دوماه نیم توقع نداشته باش از پنج ماه ب بعد بچها ی خورده تپلی میشن تا راه میفته ذیگه تپلیشون کمتر میشه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)