2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم همین تصمیم رو دارم شوهرم خودش خسیسه ولی من با کارام خسیس ترشم کردم باید پرو باشم برای خودم ارزش قایل باشم نباید دیگه لبخندهای اضافه و مصنوعی بزنم به دیگردن نباید همش از خودگذشتگی بکنم باید یاد بگیرم درست حرف زدن رو و و و

منم دارم تغییر میکنم میخوام بهترین خودم باشم،روشت رو بگو تا ما هم استفاده کنیم،من تو سال جدید تصمیم گرفتم بیشتر به خودم اهمیت بدم،کمتر ولخرجی کنم،ورزش کنم برای خودم وقت بذارم 

الهی خدا حاجتت رو بده برای منم دعا کن مهربونم🌹♥️

مرسی عزیزم ✨بهترینا رو برات آرزومندم مطمئنم به بهترین چیزا میرسی 🥰امیدوارم تمام آرزوهات خاطره بشن و امیدوارم تمام مشکلاتتون حل بشه به حق محمد و آل محمد ✨

من از سال جدید اویزون بودن رو گذاشتم کنار. این که مثلا یک طرفه به یکی پیام بذم طزف هم نهایت یک استیکر بفرسته

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
2706