2297

بله

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗کاربری دست سه نفره🙃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
رآه درمانش چیه

روانشناس

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗کاربری دست سه نفره🙃
2050

قبل روانشناس برو پیش کسی ک‌تجربه حالتو داره اون‌بیشتر حالتو خوب میکنه؟

ایمه هَررر آرزو کِیمِن بَقیه و پِی رَسین...💔 وِی شهر باید بِچِم یَ شهَری غَمه...🖤خدایا راس بوش ! بقیع اَگرَدِت نِسبَتی دیرن؟!🥲
مرسی عزیزم

🥰❤

رآه درمانش چیه

باید بری پیش روانشناس.اینها همه اش از وسواس فکری هست . دوری از غذاهای با طبع سرد هم کمک می‌کنه تو بهبود فرد.لبنیات.برنج.مرغ وماهی و چیزای با طبع سرد نخور هندونه و اینا نخور

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
باید بری پیش روانشناس.اینها همه اش از وسواس فکری هست . دوری از غذاهای با طبع سرد هم کمک می‌کنه تو به ...

راستش من از بعد زایمانم اینجوری شدم .الان یه سال و دوماهه زایمان کردم .و تازه رفتم دکتر گفت افسردگی داری و به فکرات اهمیت نده و دارو تجویز کرد

راستش من از بعد زایمانم اینجوری شدم .الان یه سال و دوماهه زایمان کردم .و تازه رفتم دکتر گفت افسردگی ...

ان شالله که خوب میشی.اگه کسی رو داری بزار پیش بچه و مثلا در طول روز بیرون از خونه برو پیاده روی یا قدم زدن.اگه شرایطش رو داری یه مسافرت برو.مشکلات برای همه هست قوی باش تو الان یه مادری.پس یه مادر قوی باش که میشه بهت تکیه کرد نه یه مامان ضعیف و ترسو.به این فکر کن خدا بزرگه و همه چی درست میشه .

ان شالله که خوب میشی.اگه کسی رو داری بزار پیش بچه و مثلا در طول روز بیرون از خونه برو پیاده روی یا ق ...

به امید خدا ک خوب بشم .خودمم از این وضعی که هستم خسته شدم .میترسم همیشه اینجوری بمونم 😔

به امید خدا ک خوب بشم .خودمم از این وضعی که هستم خسته شدم .میترسم همیشه اینجوری بمونم 😔

نمی‌مونی.مامان منم افسردگی پس از زایمان گرفت خوب شد.فقط همت خودت رو میخواد.بخاطر بچه آت تلاش کن .نترس خوب میشی فقط همت کن زودتر روپا بشی و خیلی نمونی تو این وضعیت

نمی‌مونی.مامان منم افسردگی پس از زایمان گرفت خوب شد.فقط همت خودت رو میخواد.بخاطر بچه آت تلاش کن .نتر ...

میدونی همش فکرای عجیب میاد سراغم .دکتر میگفت اهمیت نده اینا افکار پوچ هستن 

2051