2733
2739
عنوان

بیاین بگم چی شد . آبروم رفت + عکس

26628 بازدید | 136 پست

سلام حالم خوب نی امدم خودم تنها سرم وصل کنم . نامزد سابقم همونی ک خیلی دوسش داشتم بابام نزاشت بهم برسیم . اینجا دیدمش . داشت خانمه سرم میزد بهم امده بود جلوم هی میگفت چی شده چرا تنهایی امدی . پرستاره هم همش نگا میکرد گفتم چیزی نیس یکم مریض شدم . پرستار سرم زد تو دستم گفت میشع سی . کارتم تو جیب شلوارم بود . امدم بلند شم کارت بردارم بدم اون زودتر کارتشو داد هرچی گفتم از این کارت نکش صبر کنید خودم میدم اون هم گفت نه بکش پرستاره هم کشید خیلی عصبی شدم حالم بدتر شده . کاش نیومدع بودم .خاک بر سر من 🥺

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آخه داره دوباره ابراز علاقه میکنه شماره کارت بگیر ازش پولشو بزن تو کارتش

دیگه رفت انقد حالم بد سرگیجه داشتم نمیتونستم حرف بزنم 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2738

تو تایپکم شخصیت شناسیه بیاین.

سلام.من پیچک خانوم هستم.🌹💌💫خیلی کتاب دوست دارم عاشق زبان ترکی آذر بایجانی هستم😍به ۳ زبان زنده ی دنیا مسلط هستم.💌💫miss_pichak_khanom ماه و ستاره🌙☄🌟🌝گل و گلدون🌺🌱 شده پیچک 🌝🌺عشق و علاقه💌😘  مهر و دوستی 🤗👭 شده خانوم🌟.                 Sevgi hekayəsi və roman🤗💫                       Buna görə çox şey əlavə edirəm☄🌞🌝🌱      Buna görə çox şey əlavə edirəm💞💛💫         Qlenin romanını çox bəyənirəm😊😉👯👸      Xanım Ayvinin hekayəçi qızı💫☄💐🌹⚘    :پیچک خانم🌱💫 
اتفاقی دیدیش؟ همین یه بار دیدیش؟

اره کلا از این شهر رفته . نمیدونم یه دفه چطوری بالاسرم ظاهر شد . یجور اسممو صدا زد .انگار هر روز پیشمه پرستاره هم نگا میکرد

2706