2733
2734
عنوان

بیاین بگم چی شد . آبروم رفت + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 26639 بازدید | 136 پست
مجردی؟بهش بزنگ بنظرم🥹

نه یه دختره پنج ساله دارم . خیلی همو دوس داشتیم دوسال نامزد بودیم بدون عقد. بابام به زور جدامون کرد منو داد پسر عموم چون از بچگی اسممون روهم بود 😔

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نشده که میگی ابروت رفت

حالا درسته که یهو دیدیش دست و پاتو گم کردی حتما اما خرابکاری هم نکردی که ابروت بره

ولی کاش اگه انقدر همو دوست داشتین پدرت مخالفت نمیکرد 

طفلی تو 

آسمان همه ی ما آبی است .....  
2731
چ لحظه ی قشنگی

ب زور جلو اشکامو گرفته بودم  . همش میگفت چت شده فاطمه . چرا تنها امدی . 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
نه یه دختره پنج ساله دارم . خیلی همو دوس داشتیم دوسال نامزد بودیم بدون عقد. بابام به زور جدامون کرد ...

هموني كه مادرش بهت گفت باهاش حرف بزن كه بزه ازدواج كنه؟

ببين الان شما ديگه بچه داري ازدواج كردي 

اونا فقط دارن حالتو خراب ميكنن و زندگيتو اخر بهم ميزنن مراقب باه دارن باز درگير عشق گذشتت ميكنن 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
هموني كه مادرش بهت گفت باهاش حرف بزن كه بزه ازدواج كنه؟ ببين الان شما ديگه بچه داري ازدواج كردي& ...

ار همونم .. کاش ندیده بودمش امروز

شما همونی نیستی که عاشق یکی شدی بزور نامزد کردید آخرم عموت از کویت اومد نزاشت زن نامزدت بشی برا پسرش تورو گرفت هردو یکی دیگه می‌خواستید ولی بخاطر بچتون دیگه طلاق نگرفتید؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
شما همونی نیستی که عاشق یکی شدی بزور نامزد کردید آخرم عموت از کویت اومد نزاشت زن نامزدت بشی برا پسرش ...

اره 😔

شمارشو نداری؟؟

نه فقط پیج اینستاش میدونم

آخی عزیزم چقد من داستان زندگیت باهاش اشک ریختم دلم کباب شد عشقتون خیلی زیاد بود خیلی 

پرستاره الان گفت این چیکارت بود انقد نگرانت شد خیلی هول کرده بود