2733
2739
عنوان

شوهرم بخاطر بی ارادگیم بابت لاغر شدن کلی حرف بارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3135 بازدید | 130 پست
86 کیلو که خیلی زیاد نیست اعتماد به نفستم تقویت کن یه بلاگر تو اینستا هست 27 سالشه 120 کیلو هست شاید ...

نه دیگه اینم ی جور بیماریه

چیزی که اشتباهه اشتباهه، دیگه نباید وانمود کرد خیلی هم خوبه!!

💞

ببین من ۷۸تا بودم بعد زایمان شوهرم خودش خیلی چاقه اما بازم به من میگفت سارا ببین پهلو اوردی 

ببین شکم اوردی 

البته من محل نمیدادم چون تازه زایمان کرده بودم اما کمش کردمو شد ۶۵ الان خوبم فقط شکمم یکم مونده نمیدونم چیکارش کنم

صلواتی برای ظهور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداش من یه دوست داشت خیلی چاق بود ۱۱۰ کیلو بود میگفت یه چند ماه ندیده بودتش بعد چند هفته پیش دیدتش خیلییی لاغر شدن یعنی شده نصف بهش گفته چیکا  کردی گفت من بعد از صبحونه ۴ تا گردو خوردم و تو روز ۵ وعده غذا میخورم ولی در حجم کم ،توام اینو امتحان کن هر چقدر گردو هات قدیمی باشن بهتره

2731

بعدشم ربطی به اراده نداره خیلییی سخته از خوراکی و غذا بگذری منم خواهرم یکم اضافه وزن داره بعضی وقتا که رژیمه دلم واسش میسوزه خیلی لاغر هم فایده ای نداره من خودم دوس دارم یکم وزن اضافه کنم تپل تر بشم ولی وزن توام زیاده نسبت به قدت به شوهرت بگو تو بیا یه روز جای من باش ببینم چجوری میتونی تحمل کنی

خبلی. من یه لحظه دیرتر غذا بخورم انققققد حالم بد میشه ک نمیتونی تصور کنی

اسی همسن ایم من وزنم بیشتر شوهرم هم دقیقا عین شوهر خودت پسرم هم همسن پسر خودت مشکل مون مشترک

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

من ۷ماهه زایمان کردم 

قبل بارداریم ۷۵بودم با قد ۱۶۷ که بهم میومد و اصلا چاق نشون نمیدادم چون استخون بندیم درشته و همیشه وقتی چاق میشم چاقیم پخش میشه تو بدنم و اینجوری نیست که فقط شکم یا پام چاق بشه 

الان ۸۰کیلوعم و بازم خیلی چاق نشون نمیدم شوهرم میگه خوبی ولی خودم راضی نیستم 

دوست دارم بشم ۷۰کیلو یکی از ارزوهامه ☹️ 

ولی منم اراده ندارم برای رژیم تازگی یکم غذامو کم کردم ۸۲بودم شدم ۸۰ گفتم همینجوری کم خوری کنم تا کم کم لاغر بشم چه عجله ایه تو مدت کوتاه لاغر بشم 

تازه چون شیرم میدم یکم غذامو کم میکنم زودتر وزنم کم میشه 

خبلی. من یه لحظه دیرتر غذا بخورم انققققد حالم بد میشه ک نمیتونی تصور کنی

رژیم نخوردن نیست،رژیم اصولی خوردنه.من خودم باشگاه میرم رژیم هم دارم اندامم بیسته.اراده کن و برو باشگاه.یک ماه  که رعایت کنی خودت عادت میکنی.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2740
همون شد برات انگیزه

دقیقا از ا مهر شروع کردم الان 6۳ کیلو شدم فقط اراده ....همه چیز میخورما ولی برنج از دوبشقاب شده نهایت ۸ قاشق  دوتا نون شد یه کف دست نون نوشابه و قند های غیر طبیعی هم حذف باروزی اولا ۲ ساعت الان ۴۵ دقیقه ورزش ..ولی خب من ذاتن چاق بودم .....الان باز همون ادم داره بهم میگه مواد میکشی لاغر شدی ....منم تو دلم میگم عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

کسی چه میدونه شاید یه روزی زندگی روی خوششو به منم نشون داد😏😏😏😏
فقط کمتر خوردم .سیب زیاد میخورم .الان اشتهام کمتر شده یعنی بدون اینکه بخوام کمتر میخورم .

ممنون انشاءالله همیشه تندرست باشید

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج