2752
2734
عنوان

کیا توی حموم نوره استفاده میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 172229 بازدید | 743 پست
برای بوی بدش اگه با گلاب قاطی کنی دیگه بوی بد نمیده😂 البته گلاب گرونه😂😂😂

گلاب خاصیت مو کنیشو کم نمیکنه؟

چقدر گلاب بریزیم ؟

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بدم میاد از بوی اسفند

یکی از عجیبترن انسانهای جهانی

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.
من عاشق بوی نوره هستم

برای منم یه چیز عادیه، اینجا خیلی تعجب کردم از کامنتا

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
برای منم یه چیز عادیه، اینجا خیلی تعجب کردم از کامنتا

من تاحالا نوره استفاده نکردم نمیدونم چه بویی میده؟ 

ولی واجبی خیلی بوی گندی میده کل خونه رو بوبرمیداره ،حموم هم همینطور هرکارکنی هم بوش نمیره نوره هم همینطوریه؟

🍃🌺 اگه میتونی یه صلوات برام بفرست 🌺🍃   
😃البته اون مثال بود منظورم هر چیز صافی بود که کار کاردکو انجام بده من خودم از کاردک پلاستیکی مارک د ...

مثال جالبی بود،😁

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
این چیه برا چی استفاده میشه 

روی عکسش نوشته واسه سر باز کردن دمل چرکی و اینطور چیزا

بله به جز دست هام همه جا رو لیزر کردم  عالیه یه خوبی هم که داره منطقه زیر بغل و بیکینی رو روشن ...

ممنونم عزیزدلم . دلیل خاصی داشته دستاتونو لیزر نکردید ؟ یا همینجوری خودتون خواستید ؟ 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم: