2733
2734
عنوان

آیا خدا بنده هاشو فراموش میکنه؟

138 بازدید | 15 پست

سلام همیشه هر زمان که مشکلی برام پیش میومد میگفتم خدا هست تنهام نمیزاره میگفتم بنده هایی هم هستن که مشکلات بزرگ تری دارن خلاصه ناشکری نمیکردم و حالم خوب میشد اما این بار قضیه فرق میکنه ده ماهه مشکلی دارم و مث آب روی آتیشم  برای اولین باره که حس میکنم خدا روشو از من برگردونده و فراموشم کرده😔😔

هر انسانی در حال نبرد با دشواری های زندگی خودشه،باهم مهربان باشیم‌ و اگر نمی‌توانیم حداقل زخم نزنیم.

فراموش نمیکنه باید صبر کنی و توکل 

منم پنج سالی هست یه مشکلی دارم ولی بازم تنها کسی که دارم خودشه و از خودش می‌خوام کمکم کنه

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام عزیزم خدا هیچ وقت بنده هاشو فراموش نمیکنه امام علی گفته برای ادمای خوب این دنیا یه قفسه خدا فقط مارو امتحان میگنه مثلا حضرت ایوب چندین سال بیمار شد گوسفنداش خونش همه چیش نابود شد روی بدنش کرما لونه بسته بودن به خاطر بیماریش اما امید داشت و از امتحان خدا قبول شد پس تو هم امید داشته باش و همانا خدا ان کسی است که از بین بیابان گرم گلی را شکوفا میکند

2740
هیچ وقت خدا بنده اش رو به حال خودش رها نمیکنه شاید این یه امتحانه تا خدا ببینه بازم شکر گزارشی یا ا ...

اره خودمم میگم شاید میخواد امتحانم کنه چون همیشه میگفتم هیچ حاله بدی دائمی نیست اما اینبار ....

هر انسانی در حال نبرد با دشواری های زندگی خودشه،باهم مهربان باشیم‌ و اگر نمی‌توانیم حداقل زخم نزنیم.
سلام عزیزم خدا هیچ وقت بنده هاشو فراموش نمیکنه امام علی گفته برای ادمای خوب این دنیا یه قفسه خدا فقط ...

چقدر حرفات خوب بود واقعا دنیا برام مث قفس شده

فراموش نمیکنه باید صبر کنی و توکل  منم پنج سالی هست یه مشکلی دارم ولی بازم تنها کسی که دارم خو ...

ولی حالم خیلی داغونه از درون متلاشی شدم یه لحظه حالم آروم نمیشه 

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی نباید شکست بخوری به هیچ عنوان تا اینجا اومدی نباید برگردی اصلا ...

اخه ده ماه گذشته  مث آبه روی آتیش شدم

2706