2733
2734

داداشت بی لیاقته

هرکی که خیانت کنه حتی لایق نفرینم نیست

کسی که خیانت کاره از تپاله هم کمتره

و کسی تپاله رو نفرین نمیکنه

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب همینه دقیقا عاشق اینه اونم خیلی جدی 

رابطه اش با دختر خالت در چه حد بود بهش ابراز علاقه اینا میمرد خیلی؟

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2731
اگه کسی پیش من ب داداشم نفرین کنه هرچه قدرهم مقصرباشه هم اونو جرمیدم هم خودمو 

دقبقا منم 

دعواش میکنم حتی کتکش هم شاید بزنم بخاطر این کار اشتباه ولی نفرین که نمیکنه کسی خانواده شو 

واقعا از ته دلم میخام اون دختره هرچی داره نداره بکشه بالا داداشت بمونه و قرض و بدهی مطمئن باش هیچ ...

اول اینکه خدا نکنه داداشمه جون منه ولی خب کار خیلی بدی کرده تو اون دنیا جواب میده در ضمن برای اینکه داداش من جوابشو بگیره چرا اون طناز خانم پولدار بشه ؟؟

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
حالا دختر ناز می‌کنه اینم چقدر عاشقشه بخدا فردا می‌ره خونه رو هم میزنع به نامش 

اشتباه میکنه

پشیمون میشه 

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
حق داره سخته باهاش خاطره بسازی و یهو تواوج علاقه و عاشقانه رهات کنن کاش میشد کاری کنی ب هم برگردن

منم درکش میکنم واقعا خیلی سختهه

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.

تاپیک های این کاربر رو بخونید می‌بینید غرور و تکبر بیجا از حرفاش می‌باره

تاپیک قبلیش در مورد تناسب اندام

یا نظراتش

کلا خانوادگی نچسب هستند 

این حسیه که من به ایشون دارم

و برادرتون هم به احتمال زیاد یه آدم خودخواه مثل خودتون

به تو که نباید پیام بده چون تو نه تقصیری داشتی نه کاری برمیاد ازت  ولی داداشت واقعا بی جنبه و ...

دقیقا منم از این ناراحتم چرا باید جلوی من عزیزترین فرد زندگیمو نفرین کنی عصابمو خرد کنی 

شاید برادرتون مجبور شده رو خانوادتو زمین نندازه  با دختر خالت بوده ....

نه فکر نکنم 

والا الانم داداشش داره همه جوره باج میده به دختری که معلوم نیست واقعا دوسش داره یا نه، ولی شاید همین ...

شاید نه مطمئن باش. وگرنه انقد دلش نمیسوخت و توی نداریش باهاش نمیموند.

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
سرکار که گذاشته بودش 

نمیگم کارش درست بوده صدرصد کار برادرش ناجوانمردانه بوده ولی دختره هم کارش خیلی حقارت آمیزه طرف ولت کرده رفته بعد بری به خواهرش پیام عجزوناله والتماس وخواهش بدی بعدم دیدی نمیشه نفرین کنی  عزت نفسم خوب چیزیه...باید یجور برخورد کنی انگار اصلا برات مهم نیست رفته که رفته بدرک

حق داره خوب .خیلی سخته خانمها احساساتی تر هستن

خیلی سخته ولی نباید بیاد پیش من که هیچ کارم نفرین کنه

2706