2737
2739
عنوان

چتای نامزدم+اسکرین شات.میخوام به هم بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 612469 بازدید | 1602 پست
شوهر منم شوخه خیلی خر پوله جوری که خیلی خیلی سرشناسه ن تنها توی شهرمون توی جاهای دیگه م ماشینش ...

شغلش چیه؟ 

کجا اشنا شدین دوست بودین با هم؟

کار مجازی سراغ داشتی بگو مرسی🖤.                        ولی همیشه عقده اش تو دلم میمونه........ 💔خدا نزار تو دلم بمونه حقم نیست نزار💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوخی عزیزم 🥺♥️😐

اولا ب پای هم پیر بشید نازم

دوما جدی‌ چطوری میتونی با این حرفا کنار بیای چرا اینجوری حرف میزنه😐💔

ولی مگه تو نیومده بودی ک زندگیمو از لجنزاری ک بود نجات بدی ؟! :)
2742
بجای شوخ طبعی دوکلمه حرف آبدار نثارت میکرد میومدی تاپیک میزدی ک چقد بددهنه و چیکار کنم حساب دستت میو ...

دقیقا سرت گیج رفته اسی من به چه خوشکلی و کلی خواستگار داشتم شوهرم هر روز کتک سر دیدن عصر جدید حق ندارم تل؟زیون روشن کنم حالا فکرشو بکن دیگه چیزا بزرگترو .انقد لحن بد حرف زدی تا اون کشوندی به روت وای خدا ترو خدا حرمتا بینتون نشکننن

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
ببین این چت اخریاش حال منم بهم زد عصبی شدم خیلی حرصم دراومد ۲ اسکرین آخر خیلییییی بد بوددددددددددددد ...

خب انقد اسی رفت رو مخش تا بالاخره اون عصبی کرد 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
2740
این کلا همینطوریه تو خانوادش تو دوستاش تو فامیل همه هم دوسش دارن ولی اشتباهش اینه تو زندگی مشترکم ه ...

حتما با مشاور صحبت کن,نزار زمان بگذره و همه چی بدتر بشه زندگی خودتو الکی خراب نکن  ,قشنگ بشین فکر کن عاقلانه,نزار همه چب بدتر بشه بعد ردش کنی بعد بگی خدایا کاشکی برگرده  و پشیمون بشی بابت رفتارت,به چیزای خوبش فکر کن ببین خوبیاش,بیشتره یا بدیاش به گفته خودت میگی پول داره قشنگه خانواده داره از همه مهمتر میخادتت پس چه عالی چه خوب خدارو هزاران مرتبه شکرت,شکرت

تو هر قوم و قبیله ای رسم و رسومات زیادی هست ولی این دلیلی نیست که همه شون درست باشه باید نگاه کرد دید چی با دین جور در میاد   نمیدونم شاید شنیدید اقوام ترک برادر شوهر رو یه جورایی محرم میدونن مثل برادر و برای همین خیلی باهاش راحتن در صورتی که تو دین اسلام حرامه حتی شوخی با برادر شوهر  و خب گناه محسوب میشه و تبعات داره

تهش با هرکی ازدواج کنی یه مشکلی داره هیچکی کامل نبستش,به خودت نگاخ گن,با یه ادم باتجربه یه ادم که بلده حرف بزن,عاقلانه فکر کن عاقلانه تصمیم بگیر,از یه دید دیگه نگاه کن بگوخیلی چیزای خوب داره این مشکل رو داره فقط که میشینم باهاش حرف میزنم بلکه حل بشه.انشالا که مشکلت حل میشه امیدت به خدا باشه.انشالا حل میشه خودتو ناراحت نکن اصلا چون ناراحتی چیزیو 

این یه امر خییییلی طبیعیه   زن و شوهری اول بابت همه چیز برو مشاور  هزینه کردن ارزششو ...

نامزدم مشاور نمیاد

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
2706