2733
2734
عنوان

چتای نامزدم+اسکرین شات.میخوام به هم بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 612737 بازدید | 1602 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بجای شوخ طبعی دوکلمه حرف آبدار نثارت میکرد میومدی تاپیک میزدی ک چقد بددهنه و چیکار کنم حساب دستت میومد 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
اسی سخت نگیر شل کن🤣 وجدانا خیلی خشکی...عقدید؟؟

نه عزیزم نامزدمه 

اخه سلطان حرص دراوردنه دلم میخواد سرمو از دستش بکوبم به دیوار

درسته که توییو یه کیبورد موبایل!!  ولی دلیل نمیشه هرچیز بی اساسیو تایپ کنی که عزیز من !
حالا چجوری آشنا شدی باهاش؟چجوری کشوندیش سمت ازدواج؟ 

مخشو زدم😂😂😂

درسته که توییو یه کیبورد موبایل!!  ولی دلیل نمیشه هرچیز بی اساسیو تایپ کنی که عزیز من !
اسی شخصیت جدی ای داره. شوخی های اون براش اذیت کنندست. نمیتونه تحمل کنه وگرنه برای یه آدم شوخ که دنی ...

اگه کلا اینجوره کار اسیم اشتباست

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
اسی چجوری اشنا شدین باهم؟

خواهرش همسایمونه اولین بار جلوی در واحدمون دیدمش

اخر بحث ب کجا گشید ؟ من درکت میکنم ک رو مخته من با یه همچین شخصیتی چندماه دوس بودم خوشتیپ بودو جذاب و پولدار من در مقابل حرفاش حس بد میگرفتم وقتیم کات کردم گفت ازدواج کنیم گفتم نهههه تهه دلم میدونستم در مقابلش اعتماد بنفس ندارم 

But God...