2733
2734
عنوان

عاقبت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه کردی چرا درخواست طلاق دادی؟ 

تا خیانتشو فهمیدی باید دنبال مدرک جور کردن میبودی 

بعد با مدرک خیانتشو و رابطه نامشروعش رو ثابت میکردی 

همون موقع مهریه و نفقه و اجرت المثلتو میذاشتی اجرا 

چندساله ازدواج کردی؟

من س سال نانزد بودم.تونامزدی ام میدیدم ازش ولی درجا پاک میکردو مدرک نداشتم.ولی خیلی میخاستمشو مادر لعنتیش میگف عروسی کنین درست میشه..اول پاییز عروسی کردیم بعد دوهفته خیانتشودیدم...اونقدر جنگیدم باخودمو اونقد بخشیدم بیخیالی زدم دیدم ن ادامه دارشده...ک اخرای  بهمن اومدیم شهرمون دیدن مادرم منوگذاشت بامادرشو خودش رفت...منم گفتم دیگ نمیام ب اونزندگی..مادرشم برگشت..حتی نگف بامن بیا من کمکت میکنم و درستش میکنیم..بازم الان درخاست طلاق دادم...دوماه اینجا بودم بزرگترام گفتن بهش ک دوتابزرگترتوبیار بما تعهد بده زنتووردارببر اصلا نیومد..گف من ب کسس تعهد نمیدم زنم خودش برمیگرده

2731
2738
خب به دادگاه بده با وکیل هم مشورت کن  انشاءالله بتونی هم طلاقتو هم مهریه تو بگیری

دادم به وکیل..حتی عکس اون زن هرزه و شمارشم دادم..فقط دعام کنید زودتر گمشه اززندگیم..دارم نابودمیشم

اولا برو جهیزیه تو جمع کن بیا بعدش حتما مهریه رو بگیر تا ادب بشه

خاستم برم گفت نمیدم..الانم سپردم وکیل بباید باامامورو وکیلو اینا باید برم..چون هم شهر دیگستو راه دوره..وهم تو ی ساختمونیم ببا خانوادش وردویامونم یکیه

خونه و ماشین و حساب بانکی داره؟  اگه داره ماشینو و پول تو بانکشو ازش بگیر. نبهشی یه وقت مهرتو. ...

ن بابا مث خرکارمیکرد درجامیزد کارت مادرش یام پدرش...اونام میدونستن پسرشون داره چغلطی میکنه محکم کاری کردن.مسدودکردم کلا توحسابش یه یتومن بود همین...مهرمم نبخشمم طلاقم نمیده اینو میدونم...

ن بابا مث خرکارمیکرد درجامیزد کارت مادرش یام پدرش...اونام میدونستن پسرشون داره چغلطی میکنه محکم کاری ...

خب طلاق نده، برو خونه مامانت، مهم اینه پیشش نباشی، تا جایی که میشه تلاش کن مهریتو بگیری، زندگیتو نابود کرده. 

چرا مردا اینقد هرزه ان. شوهر خود منم همزمان با چندین زن چت میکرد،البته شاید الانم میکنه، ادعای دین و ایمونشم میشه

خاک توسر قانون کنن ک الان ماهی900تومن از حقوقش کسر میکنه میزنه کارتم واس مهریه پای حقوقش 3/800ولی ا ...

اخه کی با ماهی ی تومن زنده میمونه؟منم شوهرم بدون.مهربه طلاقم میده ولی موندم حداقل پنجاه بده برم

2706