2733
2734
عنوان

راحتی همکار خانم شوهرم

1197 بازدید | 36 پست

امشب شوهرم شیفت بود بیمارستان، منم باقلوا گرفته بودم گفتم برم بهش سر بزنم باقلواهم ببرم برای خودش و همکاراش، بعد با همکارش که یه پسر جوونه نشسته بودیم هممون داشتیم چای و باقلوا میخوردیم که یه همکار دیگه‌ش که خانمه با یه حالت شبیه گریه اومد، شوهرم گفت بیا چای بخور گفت منسم(پریودم) چای نمیخوام مفنامیک میخوام نداری؟،(حالا تو بیمارستان انگار دارو نیست و این خانم باید بیاد از همکاراش بپرسه). شوهرمم گفت نه بعد که رفت شوهرم گفت بدبخت شدیم امشب باید آفش کنیم خودمون کارها رو بکنیم اون اقام گفت بیا تاریخ منساشو یادداشت کنیم ماهی دوبار داره منس میشه از زیر کار دربره و خندیدن

من یکم حالت منزجر بهم دست داد. درسته پریود شدن واقعا تابو نیست و برای کادر درمان چیز عادی باشه ولی نمیدونم برای من که از دور میشنیدم خیلی مکالمه زشتی بود من جای اون خانم بودم هیچ وقت به دوتا همکار اقام اینو نمیگفتم. بعدم درد پریود رو با یه آمپول میشه حل کرد وقتی خودت کادر درمانی و دسترسی داری چرا باید به عالم و ادم حبر بدی

خودنمایی میکرد که هواش داشته باشن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام شما و حس شما را درک میکنم ولی متاسفانه در فضای بیمارستان ها این نوع صمیمت و صحبت کردن بسیار عادیه و شما به هیچ وجه نمیتونید تغییرش بدی پس لطفا تمرکزتون را از این موضوع بردارید و فقط به فکر شکوفایی و بالندگی خودتون باشین

چه عجیبین باهام نشستین چایی باقلوا خوردین!!

هرچقدر بخوام روشنفکری در بیارم زن بی حیابوده و همکارشوهرت و خود شوهرت ازش بی حیاتر بودن

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
از ادمای بی حیا متنفرم

دقیقا حالا انگار به مرد غریبه نگه پریوده نمیشه

دانشجوی تربیت معلم💖بی صبرانه منتظرم به بچه ها درس بدم مهمتر از همه درسا درس زندگی 😍بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به داشتن ویژگی هایی است که خود انسان در داشتنشان هیچ نقشی ندارد مثل چهره،قد،رنگ چشم،ملیت،ثروت خانوادگی و...از چیزهایی که خودتان به دست اورده اید حرف بزنید مثل انسانیت ،گذشت،مهربانی ،صداقت و ادمی را ادمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است...❤به امید روزهای خوب که همه از رفاه اقتصادی برخوردار باشن پدری که شرمنده خانوادش نشه روزایی که شادیامون زیاده و غم و غصه هامون کم🌻
دقیقا حالا انگار به مرد غریبه نگه پریوده نمیشه

این همههه دکتر و پرستار زن و همکار

زرت باید بیاد به همکار مردش ک متاهله بگه

اینجا اروپا نیس ک این نوارد از اول جا افتاده باشه و قبح نداشته یاشه

کسی ک تو فرهنگ ایرانی تو این دوره این مدلی رفتار میکنه رو من خوش بین نیستم بهش

این همههه دکتر و پرستار زن و همکار زرت باید بیاد به همکار مردش ک متاهله بگه اینجا اروپا نیس ک ا ...

منم با این مسائل اصلا کنار نمیام

با این کاراش فقط قصدش جلب توجه و عقده گشاییه

دانشجوی تربیت معلم💖بی صبرانه منتظرم به بچه ها درس بدم مهمتر از همه درسا درس زندگی 😍بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به داشتن ویژگی هایی است که خود انسان در داشتنشان هیچ نقشی ندارد مثل چهره،قد،رنگ چشم،ملیت،ثروت خانوادگی و...از چیزهایی که خودتان به دست اورده اید حرف بزنید مثل انسانیت ،گذشت،مهربانی ،صداقت و ادمی را ادمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است...❤به امید روزهای خوب که همه از رفاه اقتصادی برخوردار باشن پدری که شرمنده خانوادش نشه روزایی که شادیامون زیاده و غم و غصه هامون کم🌻

واي حس خوبی نگرفتم، درسته اینکه به یکی بگی پریودم جرم نکردی ولی حالا یه چایی خوردن یا نخوردن اونقدرام مهم نیست که بخوای بگی نمیخوام چوووون پریودم😕همینطور بگو میل ندارم یا هرچی اه، حالا خوبه ما ایرانی ها همشششش درحال تعارف تیکه پاره کردن هستیم باهمدیگه🤦🏻‍♀️

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
2706